Gå til hovedindhold

Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2

RoborockFiltre og skærmeEAN: 6970995780123
Pris fra 171 krtil 255 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 84 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 10. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock SDLW04RR Filter
171 kr
Til butik
Roborock SDLW04RR Filter billede

Produktinformation

Roborock SDLW04RR. Produkttype: Filter, Egnet til støvsugertype: Robot støvsuger, Produktfarve: Rustfrit stål, Hvid. Antal pr. pakke: 2 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Artikel nr.: 8.02.0058
EAN: 6970995780123
Varenr.: 999783795
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roborock Hepa Filter Kan Vaskes - S5
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Roborock Hepa Filter Kan Vaskes - S5 billede

Produktinformation

Vaskbart HEPA-filter opsamler fint støv og kan skylles rent og genbruges To filtre pr. pakke, så der er et ekstra filter klar til hurtig udskiftning Passer til Q5+, Q5, S6 Pure, S6 MaxV, S5 Max, E5 og E4 robotstøvsugere Hvid og rustfri finish matcher originaldelene og sikrer problemfri pasform Hjælper med at opretholde filtreringsydelsen og reducerer tiden til rutinemæssig vedligeholdelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Tilbehør
Artikel nr.: 8.02.0058
EAN: 6970995780123
Varenr.: 5011141821
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2
191 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Roborock HEPA Filter XI3009 2-pack
-40%215 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Roborock HEPA-filter til robotstøvsuger 2-pakke
239 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock SDLW04RR Filter
239 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roborock HEPA-filter Roborock, 2-pakning 6970995780123 Modsvarer: N/A
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK171 kr171 krKøb
2Dustin DK181 kr267,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK191 kr230 krKøb
4Teknikproffset DK215 kr264 krKøb
5Av-Cables DK239 kr239 krKøb
6Ultrashop239 kr239 krKøb
7InkClub DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Xiaomi Mi SDLW04RR - Filter - til robotstøvsuger (pakke med 2) - for Xiaomi Roborock 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026171 kr3 kr (2%)
23. maj 2026174 kr1 kr (1%)
22. maj 2026175 kr2 kr (1%)
20. maj 2026177 kr4 kr (2%)
12. maj 2026181 kr9 kr (5%)
11. maj 2026172 kr3 kr (2%)
10. maj 2026169 kr3 kr (2%)
9. maj 2026172 kr2 kr (1%)
8. maj 2026174 kr4 kr (2%)
6. maj 2026170 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret