Gå til hovedindhold

Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid

XiaomiElkedlerEAN: 6941812797013
Pris fra 222 krtil 260 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid
222 kr
Til butik
Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite - Vandtank volumen: 1,5 L. Effekt: 1500 W. Produktfarve: Hvid, Husmateriale: Plast

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: 58410
EAN: 6941812797013
Varenr.: 1002506831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 2 Lite, 1,5 L, 1500 W, Hvid, Rustfrit stål
224 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Kedel Lite 1.5liter
229 kr
Til butik
Xiaomi Kedel Lite 1.5liter billede

Produktinformation

Xiaomi Kedel Lite 15 liter Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Xiaomi Kedel Lite 15 liter. Denne moderne elkedel er designet til at gøre dit køkkenliv lettere og mere effektivt. Med en kapacitet på 15 liter kan den nemt opfylde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Elkedler
EAN: 6941812797013
Varenr.: 96267
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Elkedel 2 Lite EU - Hvid - 1500 W
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2CS MEGASTORE DK224 kr263 krKøb
3Ultrashop229 kr229 krKøb
4Proshop DK260 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid i 186 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 192 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er 35% over normalprisen. Prisen er steget 35% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Xiaomi Mi Kettle Electric 2 Lite Elkedel 1,5l 1500W Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026222 kr54 kr (32%)
28. maj 2026168 kr1 kr (1%)
23. maj 2026167 kr1 kr (1%)
22. maj 2026168 kr1 kr (1%)
17. maj 2026167 kr1 kr (1%)
16. maj 2026168 kr1 kr (1%)
7. maj 2026167 kr2 kr (1%)
6. maj 2026165 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026167 kr4 kr (2%)
17. apr. 2026163 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret