Gå til hovedindhold

Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid

XiaomiElkedlerEAN: 6934177778285
Pris fra 185 krtil 289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 104 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 183 kr 26. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 185 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Elkedel 1.7liter 1.8kW
185 kr
Til butik
Xiaomi Elkedel 1.7liter 1.8kW billede

Produktinformation

Xiaomi Electric Kettle 2 - Kedel - 1.7 liter - 1.8 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR5927EU
EAN: 6934177778285
Varenr.: 1000846081
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Elkedel 2 - Hvid - 1800 W
186 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Elkedel 1.7liter 1.8kW
259 kr
Til butik
Xiaomi Elkedel 1.7liter 1.8kW billede

Produktinformation

Xiaomi Kedel 1.7 liter Oplev den perfekte kombination af teknologi og design med Xiaomi Kedel 1.7 liter. Denne stilfulde kedel har en kapacitet på 1.7 liter, hvilket gør den ideel til familier eller for dem, der elsker at underholde. Med sin hurtige opv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Elkedler
EAN: 6934177778285
Varenr.: 43388
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid
-7%269 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid
-6%289 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK185 kr185 krKøb
2Proshop DK186 kr225 krKøb
3Ultrashop259 kr259 krKøb
4Boligcenter DK269 kr269 krKøb
5Vivas DK289 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 232 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 185 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Xiaomi Mi Electric Kettle 2 - elkedel 1,7 l, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026185 kr3 kr (2%)
28. maj 2026188 kr4 kr (2%)
27. maj 2026184 kr1 kr (1%)
26. maj 2026183 kr3 kr (2%)
25. maj 2026186 kr2 kr (1%)
24. maj 2026188 kr1 kr (1%)
22. maj 2026187 kr1 kr (1%)
20. maj 2026188 kr9 kr (5%)
19. maj 2026197 kr2 kr (1%)
8. maj 2026199 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret