Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6977328066190
Pris fra 4.931 krtil 6.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.568 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.384 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4931 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame L40s Pro Ultra Robotstøvsuger - Hvid
4.931 kr
Til butik
Dreame L40s Pro Ultra Robotstøvsuger - Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Robotstøvsuger
Farve: 1
Artikel nr.: 6977328066190
EAN: 6977328066190
Varenr.: 24239891
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame L40S Pro Ultra Støvsuger Robotstyret Hvid
5.001 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid
-13%5.499 kr
Før 6.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid
-13%5.519 kr
Før 6.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame L40S Pro Ultra Støvsuger Robotstyret Hvid
5.819 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame L40s Pro Ultra robotstøvsuger (hvid)
6.490 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Robotstøvsuger L40s Pro Ultra White
6.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.931 kr5.000 krKøb
2CompuMail DK5.001 kr5.001 krKøb
3Boligcenter DK5.499 kr5.499 krKøb
4Vivas DK5.519 kr5.679 krKøb
5Ultrashop5.819 kr5.819 krKøb
6Komplett DK6.490 kr6.490 krKøb
7Proshop DK6.499 kr6.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid i 160 dage. Laveste pris i perioden er 4.384 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.231 kr.

Den nuværende pris på 4.931 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 49 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi Dreame L40S Pro Ultra robotstøvsuger med moppe - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.931 kr44 kr (1%)
30. maj 20264.975 kr60 kr (1%)
29. maj 20265.035 kr93 kr (2%)
28. maj 20265.128 kr371 kr (7%)
27. maj 20265.499 kr301 kr (6%)
26. maj 20265.198 kr301 kr (5%)
22. maj 20265.499 kr420 kr (8%)
21. maj 20265.079 kr210 kr (4%)
19. maj 20264.869 kr69 kr (1%)
18. maj 20264.938 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret