Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort

DreameEAN: 6978515257032
Pris fra 3.824 krtil 5.990 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.166 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.754 kr 29. maj

Sammenlign priser på Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3824 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort
3.824 kr
Til butik
Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort billede

Produktinformation

Dreame Bot L10s Ultra Gen 3 - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: RLL53SE-BLACK
EAN: 6978515257032
Varenr.: 1003898156
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame L10s Ultra Gen 3 robotstøvsuger - 25.000 Pa, automatisk tømning, sort
-15%4.399 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame L10s Ultra Gen 3 robotstøvsuger - 25.000 Pa, automatisk tømning, sort
-15%4.419 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort
4.818 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort
4.849 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame L10s Ultra Gen 3 robotstøvsuger (sort)
5.599 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Robotstøvsuger L10s Ultra Gen 3 - Black
5.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.824 kr3.824 krKøb
2Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
3Vivas DK4.419 kr4.579 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.818 kr4.887 krKøb
5Ultrashop4.849 kr4.849 krKøb
6Komplett DK5.599 kr5.599 krKøb
7Proshop DK5.990 kr5.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort i 162 dage. Laveste pris i perioden er 3.754 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 5.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.367 kr.

Den nuværende pris på 3.824 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Xiaomi Dreame L10S Ultra Gen 3 Robotstøvsuger 25000Pa Sugeeffekt Automatisk Tømning Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.824 kr70 kr (2%)
29. maj 20263.754 kr70 kr (2%)
23. maj 20263.824 kr70 kr (2%)
21. maj 20263.754 kr70 kr (2%)
12. maj 20263.824 kr44 kr (1%)
11. maj 20263.780 kr24 kr (1%)
9. maj 20263.804 kr20 kr (1%)
17. apr. 20263.824 kr1.775 kr (32%)
16. apr. 20265.599 kr101 kr (2%)
15. apr. 20265.498 kr1.500 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret