Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder

XiaomiPersonlig plejeEAN: 6978515251436
Pris fra 1.469 krtil 2.990 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.521 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.438 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1469 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame Dazzle AZD20A Hårtørrer
1.469 kr
Til butik
Dreame Dazzle AZD20A Hårtørrer billede

Produktinformation

Dreame Dazzle AZD20A  - Hårtørrer - 1400W

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: AZD20A
EAN: 6978515251436
Varenr.: 1003566294
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Dazzle, 110000 rpm, 90 °C, 65 dB, Guld, 2,8 m, Knapper
1.614 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder
-48%1.699 kr
Før 3.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder
-48%1.719 kr
Før 3.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame Dazzle AZD20A Hårtørrer
1.799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Hårtørrer Dazzle - 1400 W
2.599 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame Dazzle Hårtørrer (Guld)
2.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.469 kr1.469 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.614 kr1.614 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
5Ultrashop1.799 kr1.799 krKøb
6Proshop DK2.599 kr2.599 krKøb
7Komplett DK2.990 kr2.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.438 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.721 kr.

Den nuværende pris på 1.469 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Xiaomi Dreame Dazzle AZD20A hårtørrer - 1.400 W med flere stylinghoveder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.469 kr30 kr (2%)
8. maj 20261.499 kr30 kr (2%)
30. apr. 20261.529 kr33 kr (2%)
24. apr. 20261.562 kr31 kr (2%)
20. apr. 20261.593 kr17 kr (1%)
18. apr. 20261.610 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.619 kr18 kr (1%)
16. apr. 20261.637 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.646 kr467 kr (22%)
14. apr. 20262.113 kr449 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret