Gå til hovedindhold

Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående

XiaomiKlimakontroludstyrEAN: 6934177775345
Pris fra 617 krtil 769 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 587 kr 7. maj

Sammenlign priser på Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 617 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact Luftrenser Hvid
617 kr
Til butik
Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact Luftrenser Hvid billede

Produktinformation

Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: BHR5860EU
EAN: 6934177775345
Varenr.: 1000809070
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående
619 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact EU
619 kr
Til butik
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact EU billede

Produktinformation

Ånd bedre med Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact som forsyner dig med frisk og ren luft, hele dagen lang. Xiaomi er velkendt for deres stilrene og effektive produkter, og denne luftrenser er ikke en undtagelse. Med dets kompakte design kan den nemt placeres hvor som helst i dit hjem. Du kan også forbinde produktet til din mobil via Xiaomi Home appen, hvor du nemt kan styre samt overvåge dit forbrug og dine indstillinger. Med en højeffektiv filtrering som opfanger op til 99,97% af partiklerne, så små som 0,3 mikron, renses der hurtigt alt fra pollen til skæl fra kæledyr. Den børsteløse motor giver oplevelsen af at være meget stille og behagelig, den har desuden et ekstra lavt energiforbrug. Derudover får du også en søvnfunktion som tilbyder et lydniveau på kun 20dB. Med PCADR på 230m3/t og 360° luftindtag, er denne luftrenser egnet til et soveværelse på 16-27m2.

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Klimaventilator
Artikel nr.: BHR5860EU
EAN: 6934177775345
Varenr.: 3100676
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Luftrenser Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact - 27 m², 230 m³/h, hvid
-7%719 kr
Før 774 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Luftrenser Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact - 27 m², 230 m³/h, hvid
-7%739 kr
Før 794 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact Luftrenser Hvid
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK617 kr617 krKøb
2CS MEGASTORE DK619 kr658 krKøb
3Proshop DK619 kr658 krKøb
4Boligcenter DK719 kr719 krKøb
5Vivas DK739 kr818 krKøb
6Ultrashop769 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående i 153 dage. Laveste pris i perioden er 587 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 891 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 641 kr.

Den nuværende pris på 617 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi AC-M18-SC Smart Air Purifier 4 Compact - Luftrenser - på bord, gulvstående de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026617 kr21 kr (4%)
1. jun. 2026596 kr11 kr (2%)
31. maj 2026607 kr17 kr (3%)
30. maj 2026590 kr13 kr (2%)
29. maj 2026603 kr6 kr (1%)
27. maj 2026609 kr4 kr (1%)
25. maj 2026613 kr4 kr (1%)
24. maj 2026617 kr3 kr (0%)
22. maj 2026620 kr21 kr (4%)
21. maj 2026599 kr21 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret