Gå til hovedindhold

Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn

XiaomiEAN: 6932554483630
Pris fra 10.053 krtil 13.059 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.006 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.991 kr 29. maj

Sammenlign priser på Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10053 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi 17 Ultra 5G (512GB/Green)
10.053 kr
Til butik
Xiaomi 17 Ultra 5G (512GB/Green) billede

Produktinformation

Xiaomi 17 Ultra 5G (512GB/Green)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Xiaomi
EAN: 6932554483630
Varenr.: Xiaomi 17 Ultra 5G (512GB/Green)
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 17 Ultra - 512GB/16GB - Starlit Green
10.246 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn
11.283 kr
Til butik
Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn billede

Produktinformation

Xiaomi 17 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 16 GB / Intern hukommelse 512 GB - OLED display - 6.9" - 2608 x 1200 pixels (120 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 200 MP - front camera 50 MP - stjernebelyst grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: MZB0MN2EU
EAN: 6932554483630
Varenr.: 1003966005
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 17 Ultra 512GB/16GB - Starlit Green
12.699 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Xiaomi 17 Ultra 512GB (starlit green)
12.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi 17 Ultra 6.9 6.9 512 GB 512 GB Grøn Grøn
13.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk10.053 kr10.053 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.246 kr10.246 krKøb
3CompuMail DK11.283 kr11.283 krKøb
4Proshop DK12.699 kr12.699 krKøb
5Komplett DK12.699 kr12.699 krKøb
6Ultrashop13.059 kr13.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn i 94 dage. Laveste pris i perioden er 9.991 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 12.638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.733 kr.

Den nuværende pris på 10.053 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Xiaomi 17 Ultra 6.9" 6.9" 512 GB 512 GB Grøn Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202610.053 kr61 kr (1%)
1. jun. 20269.992 kr1 kr (0%)
29. maj 20269.991 kr3 kr (0%)
28. maj 20269.994 kr2 kr (0%)
25. maj 20269.996 kr62 kr (1%)
24. maj 202610.058 kr61 kr (1%)
23. maj 202610.119 kr1 kr (0%)
22. maj 202610.120 kr61 kr (1%)
21. maj 202610.181 kr63 kr (1%)
20. maj 202610.244 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret