Gå til hovedindhold

Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black

XiaomiMobiltelefonerEAN: 6932554451332
Pris fra 3.604 krtil 4.389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 785 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.603 kr 30. maj

Sammenlign priser på Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3604 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T 5G (512GB/Black)
3.604 kr
Til butik
Xiaomi 15T 5G (512GB/Black) billede

Produktinformation

Xiaomi 15T 5G (512GB/Black)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Xiaomi
EAN: 6932554451332
Varenr.: Xiaomi 15T 5G (512GB/Black)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi 15T 6.83" 512GB Sort
3.664 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black
-37%3.799 kr
Før 5.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black billede

Produktinformation

6.83" 1.5K (2772x1280) 120Hz 3200nits eye-care AMOLED Display with Dolby Vision and Gorilla Glass 7i, 5G, Dual SIM (nanoSIM + eSIM), Dimensity 8400-Ultra, 12 GB LPDDR5X RAM, 512 GB UFS4.1 Flash, Triple Camera System by Leica: 50MPixel f/1.7 Main with OIS + 12MPixel f/2.2 UltraWide + 50MPixel f/1.9 Telephoto (Back) , 32MPixel f/2.2 (Front), Stereo Speakers with Dolby Atmos, HyperOS, Wi-Fi 6E, BT 6.0, NFC, Xiaomi HyperAI, Xiaomi Astral Communication, IP68, 5500 mAh Battery, 67W Wired Charging, 194 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Mobil
Artikel nr.: MZB0KYPEU
EAN: 6932554451332
Varenr.: 3433246
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi 15T 6.83 512GB Sort
4.389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk3.604 kr3.604 krKøb
2CompuMail DK3.664 kr3.664 krKøb
3Proshop DK3.799 kr3.799 krKøb
4Ultrashop4.389 kr4.389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.576 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 3.876 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.708 kr.

Den nuværende pris på 3.604 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Xiaomi 15T 512GB/12GB - Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.604 kr1 kr (0%)
30. maj 20263.603 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.604 kr25 kr (1%)
23. maj 20263.629 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.634 kr6 kr (0%)
21. maj 20263.628 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.629 kr69 kr (2%)
19. maj 20263.698 kr70 kr (2%)
14. maj 20263.628 kr1 kr (0%)
11. maj 20263.629 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret