Gå til hovedindhold

Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold

XiaomiMobiltelefonerEAN: 6932554447830
Pris fra 5.537 krtil 6.699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.162 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.971 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5537 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T PRO 5G (512GB/Gold)
5.537 kr
Til butik
Xiaomi 15T PRO 5G (512GB/Gold) billede

Produktinformation

Xiaomi 15T PRO 5G (512GB/Gold)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Xiaomi
EAN: 6932554447830
Varenr.: Xiaomi 15T PRO 5G (512GB/Gold)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Xiaomi 15T Pro 6.83" 512GB Mocha guld
5.537 kr
Til butik
Xiaomi 15T Pro 6.83" 512GB Mocha guld billede

Produktinformation

Xiaomi 15T Pro - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 512 GB - OLED display - 6.83" - 2772 x 1280 pixels (144 Hz) - 3x bagkamera 50 MP, 50 MP, 12 MP - front camera 32 MP - mocha guld

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: MZB0KU5EU
EAN: 6932554447830
Varenr.: 1003656323
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Xiaomi T15 Pro 6,8 512GB Brun
5.619 kr
Til butik
Xiaomi T15 Pro 6,8 512GB Brun billede

Produktinformation

Xiaomi T15 Pro 68 512GB Brun Oplev det perfekte mix af stil og ydeevne med Xiaomi T15 Pro 68 512GB Brun. Denne elegante smartphone er designet til dem, der ønsker det bedste ud af deres digitale liv. Med en imponerende 512GB intern hukommelse får du rigel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: skal sorteres
EAN: 6932554447830
Varenr.: 110130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold
6.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.537 kr5.537 krKøb
2CompuMail DK5.537 kr5.537 krKøb
3Ultrashop5.619 kr5.619 krKøb
4Proshop DK6.699 kr6.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold

PriceData har fulgt prisen på Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold i 167 dage. Laveste pris i perioden er 4.799 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 5.824 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.232 kr.

Den nuværende pris på 5.537 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Xiaomi 15T Pro 512GB/12GB - Mocha Gold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.537 kr43 kr (1%)
28. maj 20265.494 kr171 kr (3%)
27. maj 20265.323 kr324 kr (6%)
23. maj 20264.999 kr445 kr (8%)
22. maj 20265.444 kr21 kr (0%)
21. maj 20265.465 kr29 kr (1%)
20. maj 20265.494 kr1 kr (0%)
18. maj 20265.493 kr1 kr (0%)
17. maj 20265.494 kr523 kr (11%)
30. apr. 20264.971 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret