Gå til hovedindhold

Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40

XeroxKontorforsyningEAN: 5017534980567
Pris fra 390 krtil 682,44 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 292,44 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40
390 kr
Til butik
Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Specialpapir til farveprint
Farve: 2
Artikel nr.: 003R98056
EAN: 5017534980567
Varenr.: 170026
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox Premium NeverTear - polyesterpapir
445 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Xerox Premium NeverTear A4 95 µ (100)
531,25 kr
Til butik
Xerox Premium NeverTear A4 95 µ (100) billede

Produktinformation

Xerox Premium NeverTear Premium NeverTear er et meget slidstærkt materiale fremstillet af lyst, hvidt polyester. Optimeret til digitalt print. Anvend Premium NeverTear til at fremstille farvestrålende print i højkvalitet. Premium NeverTear kan modstå alt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Printerpapir
EAN: 5017534980567
Varenr.: DP-XER003R96094
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kopipapir A4 | Xerox Nevertear | 95 mic | 100 ark
559,69 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Xerox Premium Nevertear Papir
-14%571,25 kr
Før 664,46 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kopipapir Premium Nevertear A4, vandfast 95mic 100
682,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK390 kr429 krKøb
2Proshop DK445 kr484 krKøb
3HUMA.dk531,25 kr531,25 krKøb
4Hertels Boresko559,69 kr559,69 krKøb
5RedOffice Konpap571,25 kr571,25 krKøb
6Nova Nordic A/S682,44 kr682,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40

PriceData har fulgt prisen på Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40 i 141 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 425 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Xerox Premium NeverTear - Polyester - 95 micron - skinnende hvid - A4 (210 x 297 mm) - 125 g/m² - 100 ark papir - for DocuColor 30 CP, 30 Pro, 40, 40 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026390 kr35 kr (8%)
12. maj 2026425 kr4 kr (1%)
7. maj 2026421 kr15 kr (4%)
16. apr. 2026406 kr8 kr (2%)
10. apr. 2026398 kr1 kr (0%)
14. jan. 2026397 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret