Gå til hovedindhold

Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark)

XeroxKontorforsyningEAN: 5017534980581
Pris fra 431 krtil 619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 431 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark)
431 kr
Til butik
Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xerox
Kategori: Hvidt A4
Farve: 1
Artikel nr.: 003R98058
EAN: 5017534980581
Varenr.: 717892
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Xerox Premium NeverTear - polyesterpapir
480 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kopipapir Premium Nevertear A4, vandfast 120mic
569,94 kr
Til butik
Kopipapir Premium Nevertear A4, vandfast 120mic billede

Produktinformation

Premium NeverTear er et højt udviklet print medie fremstillet af hvidt polyester.Produktet er velegnet til udendørs applikationer, vådrum, værksteder og andre beskidte miljøer.Med Premium NeverTear sparer du både tid og penge da du undgår laminering.Resis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: A4 kopipapir og printerpapir - Hvid
EAN: 5017534980581
Varenr.: 17216138
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Kopipapir A4 | Xerox Nevertear | 120 mic | 100 ark
618,44 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xerox Papir Premium Nevertear A4 120-mikr 100-ark
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK431 kr470 krKøb
2Proshop DK480 kr519 krKøb
3Nova Nordic A/S569,94 kr569,94 krKøb
4Hertels Boresko618,44 kr618,44 krKøb
5Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark)

PriceData har fulgt prisen på Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark) i 130 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 451 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 444 kr.

Den nuværende pris på 431 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Printerpapir Xerox Premium Nevertear A4 vandfast 120 micron hvid - (100 ark) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026431 kr20 kr (4%)
5. maj 2026451 kr20 kr (5%)
30. apr. 2026431 kr20 kr (4%)
9. apr. 2026451 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026450 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026449 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret