Gå til hovedindhold

OS Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F |

OSRedskaberEAN: 5701273874101
Pris fra 76 krtil 112,48 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 36,48 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 25. maj

Sammenlign priser på Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Worklife Cut F handske str. 9 Skærefast. Kat. II
76 kr
Til butik
Worklife Cut F handske str. 9 Skærefast. Kat. II billede

Produktinformation

Basismateriale af HDPE/glasfiber/polyester Sømløs handske med ribkrave Belægning af nitril-foam Sandy foam overflade Uforet Kategori: II Halvdyppet Industrielt arbejde, lager- og vedligeholdelsesarbejde, hvor der er risiko for skarpe genstande

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5701273874101
Varenr.: 2935074
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Worklife Cut F skærehæmmende handske 34816-9
-34%103,56 kr
Før 157,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Worklife Cut F skærehæmmende handske 34816-9 billede

Produktinformation

Denne avancerede arbejdshandske er nøje designet til at tilbyde optimal beskyttelse mod skarpe og skærende objekter, hvilket gør den særligt velegnet til en række arbejdsområder, der omfatter industrielt arbejde, lagerhåndtering, og vedligeholdelsesaktivi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Skærefaste handsker
EAN: 5701273874101
Varenr.: 373421
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F |
112,48 kr
Til butik
Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F | billede

Produktinformation

Worklife skærehandske Cut F Basismateriale af HDPE/glasfiber/polyester Sømløs handske med ribkrave Belægning af nitril-foam Sandy foam overflade Uforet Kategori: II Halvdyppet Industrielt arbejde, lager- og vedligeholdelsesarbejde, hvor der er risiko for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Handsker
EAN: 5701273874101
Varenr.: 47198113694033

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk76 kr76 krKøb
2Globaltools.dk103,56 kr103,56 krKøb
3Sikkerhedsgiganten112,48 kr112,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F |

PriceData har fulgt prisen på Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F | i 163 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 103,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Worklife skærehandske Cut F - Str. 9 / Large | Handsker | EN 388 4X43F | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202676 kr4,75 kr (7%)
29. maj 202671,25 kr8,25 kr (13%)
25. maj 202663 kr8,25 kr (12%)
24. maj 202671,25 kr8,25 kr (13%)
24. apr. 202663 kr40,56 kr (39%)
23. apr. 2026103,56 kr40,56 kr (64%)
22. apr. 202663 kr1 kr (2%)
21. apr. 202664 kr1 kr (2%)
15. apr. 202663 kr1 kr (2%)
5. apr. 202664 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret