Gå til hovedindhold

Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber.

WorklifeSkjorter og toppeEAN: 5701273005758
Pris fra 29 krtil 35,2 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 6,2 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
29 kr
Til butik
Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdshandsker
Farve: 1
Artikel nr.: 34824110
EAN: 5701273005758
Varenr.: 8078609
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 11
30 kr
Til butik
OS Worklife Dry handsker, str. 11 billede

Produktinformation

Worklife Dry arbejdshandsker komfort og beskyttelse i én Worklife Dry arbejdshandsker er designet til industrielt arbejde, lager- og vedligeholdelsesopgaver samt allround håndtering. Handskerne har en nitril-foam belægning, der giver et godt greb og gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Worklife
Kategori: Beklædning
Farve: blue
Størrelse: 11
EAN: 5701273005758
Varenr.: 882802700
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Worklife Dry handske med gode vandafvisende egenskaber. Str. 11
30 kr
Til butik
Worklife Dry handske med gode vandafvisende egenskaber. Str. 11 billede

Produktinformation

Basismateriale polyesterEn sømløs handske med ribkraveBelægning af nitril-foamFoam overfladeUforetKategori: IIHeldyppetDobbeltbelægning: heldyppet i blå nitril med sort halvdyppet foam-belægningGode vandafvisende egenskaberAnvendes til industrielt arbejde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Dyppede handsker
EAN: 5701273005758
Varenr.: 507999026
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 11
32 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 11
32 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 11
33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 11
34 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Worklife Dry handske med gode vandafvisende egenskaber. Str. 11
34 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Worklife Dry arbejdshandske 34824 str. 11
-36%35,2 kr
Før 55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2LavprisVærktøj30 kr30 krKøb
3vvsfittings.dk30 kr30 krKøb
4LavprisEl32 kr32 krKøb
5LavprisVVS32 kr32 krKøb
6Greenline33 kr33 krKøb
7BilligVVS DK34 kr34 krKøb
8Elvvs.dk34 kr34 krKøb
9Globaltools.dk35,2 kr35,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber.

PriceData har fulgt prisen på Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Worklife Dry handske str. 11 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202629 kr
31. maj 202629,61 kr
16. maj 202629 kr
10. maj 202629,61 kr
9. maj 202630 kr
5. maj 202629,61 kr
24. apr. 202630 kr2 kr (7%)
21. mar. 202628 kr2 kr (7%)
20. mar. 202630 kr2 kr (7%)
14. feb. 202628 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret