Gå til hovedindhold

Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber.

WorklifeSkjorter og toppeEAN: 5701273005741
Pris fra 29 krtil 35,2 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 6,2 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 24. maj

Sammenlign priser på Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
29 kr
Til butik
Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdshandsker
Farve: 1
Artikel nr.: 34824100
EAN: 5701273005741
Varenr.: 8077584
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 10
30 kr
Til butik
OS Worklife Dry handsker, str. 10 billede

Produktinformation

Worklife Dry arbejdshandsker komfort og beskyttelse i én Worklife Dry arbejdshandsker er designet til industrielt arbejde, lager- og vedligeholdelsesopgaver samt allround håndtering. Handskerne har en nitril-foam belægning, der giver et godt greb og gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Worklife
Kategori: Beklædning
Farve: Blue,Gray
Størrelse: 10
EAN: 5701273005741
Varenr.: 882800052
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 10
30 kr
Til butik
OS Worklife Dry handsker, str. 10 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Worklife
Kategori: Beklædning
Farve: Blue,Gray
Størrelse: 10
EAN: 5701273005741
Varenr.: 882800052
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Worklife Dry handske med gode vandafvisende egenskaber. Str. 10
30 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 10
31 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 10
32 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
OS Worklife Dry handsker, str. 10
34 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Worklife Dry handske med gode vandafvisende egenskaber. Str. 10
34 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Worklife Dry arbejdshandske 34824 str. 10
-36%35,2 kr
Før 55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK29 kr68 krKøb
2LavprisVVS30 kr30 krKøb
3LavprisVærktøj30 kr30 krKøb
4vvsfittings.dk30 kr30 krKøb
5BilligVVS DK31 kr31 krKøb
6LavprisEl32 kr32 krKøb
7Greenline34 kr34 krKøb
8Elvvs.dk34 kr34 krKøb
9Globaltools.dk35,2 kr35,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber.

PriceData har fulgt prisen på Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 29,61 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Worklife Dry handske str. 10 - Handsken har god vandafvisende egenskaber. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202629 kr
30. maj 202629,61 kr1,61 kr (6%)
24. maj 202628 kr1 kr (3%)
23. maj 202629 kr1 kr (4%)
10. maj 202628 kr1 kr (3%)
1. maj 202629 kr1 kr (4%)
25. feb. 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret