Gå til hovedindhold

OS Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6

OSSanitetEAN: 5701273013692
Pris fra 29,54 krtil 86,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56,71 kr (66% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,75 kr 2. maj

Sammenlign priser på Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.54 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Worklife Safe 56 besk.dragt 5B/6B hvid str. 2XL
-67%29,54 kr
Før 88,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Worklife Safe 56 besk.dragt 5B/6B hvid str. 2XL billede

Produktinformation

Denne avancerede hvide beskyttelsesdragt er nøje udformet for at tilbyde optimal sikkerhed og funktionalitet i forskellige industrielle og medicinske arbejdsområder. Dragten er ideel til situationer, hvor medarbejderne risikerer at blive udsat for skadeli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Engangsbeklædning
EAN: 5701273013692
Varenr.: 392021
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Worklife safe dragt 56 str 2XL Hvid beskyt. dragt, kat. III,Type 5B/6B virus- & bakterietæt
30 kr
Til butik
Worklife safe dragt 56 str 2XL Hvid beskyt. dragt, kat. III,Type 5B/6B virus- & bakterietæt billede

Produktinformation

WORKLIFE SAFE 56 Hvid heldragt med tredelt hætte Microporous materiale Lynlås med selvklæbende flap Ribkant ved håndled Elastik ved ankler og hætte Antistatisk behandlet Kategori III Type 5B/6B Virus- og bakterietæt EN 1149-5, EN 14126, EN 1073-2, EN 1368...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5701273013692
Varenr.: 2704723
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beskyttelsesdragt str 2XL - Worklife safe 56 m/hætte Kat. III type 5B/6B
34,76 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Worklife safe dragt 56 str 2XL Hvid beskyt. dragt, kat. III,Type 5B/6B virus- & bakterietæt
36,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6
86,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk29,54 kr29,54 krKøb
2Elvvs.dk30 kr30 krKøb
3CS MEGASTORE DK34,76 kr73,76 krKøb
4vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
5Sikkerhedsgiganten86,25 kr86,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6

PriceData har fulgt prisen på Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 31,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 27 kr.

Den nuværende pris på 29,54 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Worklife Beskyttelsesdragt Safe 56 type 5B/6B - XXL | Beskyttelsesdragter | Asbest støv | Beskyttelsesdragt Type 5/6 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202629,54 kr
30. maj 202630 kr
23. maj 202629,54 kr
22. maj 202630 kr
15. maj 202629,54 kr
14. maj 202630 kr
5. maj 202629,54 kr5,79 kr (24%)
2. maj 202623,75 kr6,25 kr (21%)
24. apr. 202630 kr1,19 kr (4%)
23. apr. 202631,19 kr1,19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret