Gå til hovedindhold

Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml.

WonderskinForlængere til øjenbrynEAN: 0850007254490
Pris fra 145 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wonderskin - Dream Brow Gel-Serum Black
145 kr
Til butik
Wonderskin - Dream Brow Gel-Serum Black billede

Produktinformation

Wonderskin - Dream Brow Gel-Serum Black

Produktspecifikationer

Mærke: Wonderskin
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 0850007254490
EAN: 0850007254490
Varenr.: 3354109
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Wonderskin Dream Brow Gel-Serum Black - 3 ml
149 kr
Til butik
Wonderskin Dream Brow Gel-Serum Black - 3 ml billede

Produktinformation

Perfekte øjenbryn på 24 timer med et enkelt penselstrøgWonderskin Dream Brow Gel-Serum Black er revolutionen inden for øjenbrynssminkе, som giver dig volumen, farve og definition i over 24 timer med bare ét trin. Denne innovative gel kombinerer Color-Locking Technology med Healthy Brows Complex (keratin, biotin og hyaluronsyre) for både at forme og pleje dine bryn samtidig. Den unikke silk fiber powder-teknologi skaber synlig men vægtløs volumen, mens den vandtætte formel holder brynene perfekte hele dagen uden at smudse af.Fordelene ved denne øjenbrynssgel24+ timers holdbarhed med vandtæt og overføringsbestandig formelHealthy Brows Complex med keratin, biotin og hyaluronsyre styrker og plejer bryneneSilk fiber powder giver øjeblikkelig volumen og fyldig fornemmelseMedfølgende dobbeltsidet pensel til professionel applicering og formningSådan får du det mest ud af din øjenbrynssgelBrug den vinklede pensel til præcis applicering, vend derefter til spoolien for at forme og rede gennem brynene for et naturligt resultat.Klar til at forvandle dine øjenbryn? Oplev Wonderskin Dream Brow Gel-Serum allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: Wonderskin
Kategori: Øjenbrynsblyanter
Størrelse: 3 ml
Artikel nr.: 127241
EAN: 0850007254490
Varenr.: 127241
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wonderskin Dream Brow 3 ml - sort
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Wonderskin Dream Brow 3 ml - sort billede

Produktinformation

Wonderskin Dream Brow - Black er det ultimative værktøj til at fremhæve og pleje dine bryn på en øjeblikkelig og langvarig måde. Med sin avancerede gel-serum formel er dette produkt ideelt til enhver, der ønsker smukke, veldefinerede bryn, der holder farv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wonderskin
Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0850007254490
Varenr.: 110411
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2NordicFeel DK149 kr149 krKøb
3NiceHair.dk149,25 kr149,25 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml.

PriceData har fulgt prisen på Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml. i 163 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 26% over normalprisen. Prisen er steget 21% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Wonderskin Dream Brow Gel-Serum "Black", 3ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026145 kr33 kr (29%)
20. maj 2026112 kr2 kr (2%)
7. maj 2026110 kr10 kr (8%)
2. maj 2026120 kr
1. maj 2026119,4 kr9,4 kr (9%)
9. apr. 2026110 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026109 kr7,8 kr (7%)
24. mar. 2026116,8 kr2,56 kr (2%)
21. mar. 2026114,24 kr5,76 kr (5%)
13. mar. 2026120 kr16 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret