Gå til hovedindhold

Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g

MaybellineForlængere til øjenbrynEAN: 3600531579470
Pris fra 55 krtil 101 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 46 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g
55 kr
Til butik
Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g billede

Produktinformation

Maybelline Brow Ultra Slim er en øjenbrynsblyant med ultratynd og fast spids som nemt glider på, samt børste til å forme brynene, som giver dig naturlige og velformede øjenbryn.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbryn
Artikel nr.: B3261200
EAN: 3600531579470
Varenr.: 3136557
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maybelline Brow Ultra Slim Pencil 4.22 g - 06 sort Brown
-25%59,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Brow Ultra Slim Pencil 4.22 g - 06 sort Brown billede

Produktinformation

Maybelline Brow Ultra Slim Pencil - 06 Black Brown er en øjenbrynsblyant, som giver dig definerede, naturlige bryn. Den 1,5 mm tynde spids tegner hårlignende strøg og giver definerede, naturlige bryn, der holder hele dagen. Den tynde spids sikrer jævn påf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 3600531579470
Varenr.: 126753
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maybelline Brow Ultra Slim Black Brown
-32%60 kr
Før 88 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maybelline Brow Ultra Slim Black Brown billede

Produktinformation

Få definerede, naturlige bryn med Brow Ultra Slim øjenbrynsblyant. Jævn påføring med ultimativ præcision. Tynd 1,5 mm spids, der tegner hårlignende strøg og giver definerede, naturlige bryn der holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Maybelline
Kategori: Øjenbrynspenne
Vægt: 4g
Artikel nr.: B32612
EAN: 3600531579470
Varenr.: B054760
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Maybelline New York Brow Ultra Slim Pencil 06 Black Brown
80 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maybelline Brow Ultra Slim Eyebrow Pencil 6 Black Brown
101 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK55 kr55 krKøb
2NiceHair.dk59,96 kr59,96 krKøb
3Bangerhead DK60 kr60 krKøb
4Lyko DK80 kr80 krKøb
5Teknikproffset DK101 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g

PriceData har fulgt prisen på Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 42,7 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Maybelline New York Express Brow Ultra Slim #06 Black Brown 0,09g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202655 kr2,61 kr (5%)
1. jun. 202652,39 kr2,61 kr (5%)
29. maj 202655 kr1 kr (2%)
26. maj 202654 kr1 kr (2%)
23. maj 202653 kr1 kr (2%)
12. maj 202652 kr1 kr (2%)
11. maj 202653 kr1 kr (2%)
9. maj 202652 kr2 kr (4%)
26. apr. 202654 kr3 kr (6%)
24. apr. 202651 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret