Gå til hovedindhold

WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg

WolfsblutHundefoderEAN: 4260603786541
Pris fra 184 krtil 239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 184 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal 2kg
184 kr
Til butik
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal 2kg billede

Produktinformation

Hundefoder Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, 2 kg voksenformel med and og sød kartoffel. Wolfsblut VetLine Gastrointestinal er en del af Wolfsblut VetLine-serien og er angivet til voksne hunde, med and og sød kartoffel i en 2 kg pose. Mærke: Wolfsblut Produktlinje: VetLine Variant: Gastrointestinal Til: Voksne hunde Opskrift: And og sød kartoffel Størrelse: 2 kg Enkel, tydeligt specificeret ernæring til voksne hunde fra Wolfsblut VetLine.

Produktspecifikationer

Mærke: Wolfsblut
Kategori: Hunde
Artikel nr.: 4260603786541
EAN: 4260603786541
Varenr.: 3469382
Gå til Hunde-foder.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal til fordøjelsesproblematikker, 2 kg
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hundefoder.dk
TrustScore 3 ud af 53,0
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod maveproblemer, 2 kg
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hundefoder tørfoder WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal And - 2 kg
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MyPets.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hundefoder tørfoder WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal And - 2 kg
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK184 kr223 krKøb
2Hunde-foder.dk199 kr199 krKøb
3Hundefoder.dk199 kr199 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5MyPets.dk229 kr229 krKøb
6Vivas DK239 kr318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg

PriceData har fulgt prisen på WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg i 140 dage. Laveste pris i perioden er 184 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 184 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 2 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026184 kr15 kr (8%)
19. feb. 2026199 kr30 kr (13%)
4. feb. 2026229 kr40 kr (21%)
2. feb. 2026189 kr40 kr (17%)
1. feb. 2026229 kr40 kr (21%)
31. jan. 2026189 kr40 kr (17%)
29. jan. 2026229 kr40 kr (21%)
28. jan. 2026189 kr40 kr (17%)
22. jan. 2026229 kr40 kr (21%)
20. jan. 2026189 kr40 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret