Gå til hovedindhold

WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg

WolfsblutHundefoderEAN: 4260603786558
Pris fra 739 krtil 799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 710 kr 14. maj

Sammenlign priser på WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hundefoder WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - tørfoder 12 kg
739 kr
Til butik
Hundefoder WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - tørfoder 12 kg billede

Produktinformation

Fordele ved hundefoder til følsom maveWOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck er et komplet tørfoder til voksne hunde i alle racer, udviklet til hunde med fordøjelsesudfordringer og følsom mave. Opskriften er kornfri og uden kylling, gluten, soja og tilsat sukker. Hovedsmagen er and, som mange hunde elsker, og som egner sig til hunde med foderintolerance.Til hunde med særlige behovFoderet hører til den veterinære serie VetLine og understøtter tarmfunktion og generel trivsel ved problemer som intestinal malabsorption, kornintolerance og fødevareallergi. Det er fuldfoder i fast form og leveres i praktisk sæk på 12 kg - ideelt til daglig fodring af én eller flere hunde.Produkttype: Tørfoder, veterinærdiætAlder: VoksenHovedsmag: AndEgenskaber: Kornfri, glutenfri, kyllingefri, soja-fri, uden tilsat sukkerSærlige behov: Følsom mave, gastrointestinal støtte, fødevareallergi, kornintolerance, intestinal malabsorptionRacer: Velegnet til alle hunderacerKlassifikation: Komplet fuldfoderIndhold: 12 kgDoseringstype: Fast formOpbevaring: Tørt og køligt, væk fra direkte sollysNæringsindhold: Protein 20 %, Fedt 10 %, Råaske 9,5 %, Råfibre 2,8 %...

Produktspecifikationer

Mærke: Wolfsblut
Kategori: Hundefoder
Vægt: 12.1g
EAN: 4260603786558
Varenr.: 1890063
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hundefoder WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - tørfoder 12 kg
759 kr
Til butik
Hundefoder WOLFSBLUT VetLine Gastrointestinal Duck - tørfoder 12 kg billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wolfsblut
Kategori: Hundefoder
Vægt: 12.1g
EAN: 4260603786558
Varenr.: 1890063
Gå til MyPets.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg
-11%799 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg billede

Produktinformation

Beskrivelse: - Opskrift med naturlige og udvalgte ingredienser. - Letfordøjeligt foder med øget natrium- og kaliumindhold aflaster mave- og tarmkanalen. - Frisk og letfordøjelig and som hovedingrediens. - Lavt fedtindhold. - Kornfri opskrift. - Ing

Produktspecifikationer

Mærke: Wolfsblut
Kategori: Wolfsblut voksenfoder
Størrelse: 12 kg
EAN: 4260603786558
Varenr.: 40WB786558
Gå til Hunde-foder.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal til fordøjelsesproblematikker, 12 kg
-11%799 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hundefoder.dk
TrustScore 3 ud af 53,0
WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod maveproblemer, 12 kg
-11%799 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal 12kg
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK739 kr739 krKøb
2Vivas DK759 kr928 krKøb
3MyPets.dk799 kr799 krKøb
4Hunde-foder.dk799 kr799 krKøb
5Hundefoder.dk799 kr799 krKøb
6Proshop DK799 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg

PriceData har fulgt prisen på WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg i 104 dage. Laveste pris i perioden er 710 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 739 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for WolfsBlut VetLine Gastrointestinal mod mave- og fordøjelsesproblemer, 12 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026739 kr29 kr (4%)
14. maj 2026710 kr29 kr (4%)
12. maj 2026739 kr29 kr (4%)
7. maj 2026710 kr29 kr (4%)
5. maj 2026739 kr60 kr (8%)
19. feb. 2026799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret