Gå til hovedindhold

WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat

WMFKøkkenudstyrEAN: 4211129116299
Pris fra 283 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 283 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WMF STELIO Æggekoger Sort/rustfrit stål
283 kr
Til butik
WMF STELIO Æggekoger Sort/rustfrit stål billede

Produktinformation

WMF STELIO - Æggekoger - 350 W - sort/rustfrit stål

Produktspecifikationer

Mærke: WMF
Artikel nr.: 415070011
EAN: 4211129116299
Varenr.: 993067361
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat
314 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
WMF Stelio Æggekoger
375 kr
Til butik
WMF Stelio Æggekoger billede

Produktinformation

WMF Æggekoger Stelio Med denne stilrene æggekoger fra WMF får du en æggekoger i høj kvalitet og flot design. Kog op til 7 æg ad gangen. Vælg selv hvor meget æggene skal koges Signal lyder når æggene er færdige

Produktspecifikationer

Mærke: WMF
Kategori: Æggekoger
EAN: 4211129116299
Varenr.: 4211129116299
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
WMF STELIO Æggekoger Sort/rustfrit stål
389 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
WMF Stelio Æggekoger - 7 æg
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WMF Æggekoger Stelio egg cooker
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK283 kr283 krKøb
2CS MEGASTORE DK314 kr353 krKøb
3HvidevareShoppen.dk375 kr375 krKøb
4Ultrashop389 kr389 krKøb
5Kai Berntsen ApS399 kr399 krKøb
6Proshop DK399 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat

PriceData har fulgt prisen på WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat i 181 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 283 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for WMF STELIO 04 1507 0011 - Æggekoger - 350 W - Cromargan-mat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026283 kr21 kr (7%)
23. maj 2026304 kr5 kr (2%)
21. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
17. apr. 2026289 kr3 kr (1%)
6. apr. 2026286 kr3 kr (1%)
21. mar. 2026289 kr86 kr (23%)
10. mar. 2026375 kr86 kr (30%)
24. feb. 2026289 kr34 kr (11%)
22. feb. 2026323 kr52 kr (14%)
13. feb. 2026375 kr24 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret