Gå til hovedindhold

WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys

WiZCentral styring af hjemmetWiFi styring uden bridgeSmart home belysning til køkken, soveværelse og underholdningEAN: 8719514261082

Smart LED strip forlænger på 1 meter med WiFi styring, 16 millioner farver og app kontrol. Plug-and-play installation uden gateway. Læs mere

Pris fra 66,19 krtil 169 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 102,81 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.19 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wi-Fi BLE LED strip 1M 880lm ext EU
66,19 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys
-21%77,95 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
WIZ LED-strip forlænger 1 m, Dæmpmbar
95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiz LED strip, 1 meter, forlængersæt
95 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wiz LED bånd, 1 meter, forlængersæt
96 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiz LED strip, 1 meter, forlængersæt
97 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
WiZ Strip 1M 880lm extension EU
120 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
WiZ WiFi LED-Strip 1m förlängning
-32%135 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WiZ LED Bånd forlænger Colors 880lm 11W 1M Hvid
146,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiz LED strip, 1 meter, forlængersæt
165 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiz LED bånd, 1 meter, forlængersæt
165 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
WiFi LED-Strip 1m forlængelse 880lm
-15%169 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK66,19 kr105,19 krKøb
2Proshop DK77,95 kr116,95 krKøb
3Butik24 DK95 kr134 krKøb
4Greenline95 kr95 krKøb
5LavprisEl96 kr96 krKøb
6LampeGuru.dk97 kr97 krKøb
7Homeshop DK120 kr120 krKøb
8Teknikproffset DK135 kr184 krKøb
9EL-GROSSISTEN146,69 kr146,69 krKøb
10BilligVVS DK165 kr165 krKøb
11LavprisVVS165 kr165 krKøb
12Estore DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

WiZ LED Strip Forlænger 1M Extension Kit

WiZ

Smart LED strip forlænger på 1 meter med WiFi styring, 16 millioner farver og app kontrol. Plug-and-play installation uden gateway.

• LED strip forlænger
• smart belysning
• WiZ extension
• RGB strip
• lysstrip forlængelse
• Smart home belysning til køkken, soveværelse og underholdning
• WiFi styring uden bridge

Beskrivelse

WiZ LED Strip Forlænger er den perfekte løsning til at udvide dit eksisterende WiZ LED strip system med op til 1 meter ekstra belysning. Med 880 lumen og 16 millioner farver skaber denne forlænger fantastisk indirekte belysning overalt i hjemmet. Den fleksible strip kan nemt klistres på enhver overflade og trimmes til præcis den ønskede længde. Styres via den gratis WiZ app med avancerede funktioner som farve kontrol, dæmpning, tidsstyring og Circadian Rhythm belysning. Kompatibel med Google Assistant, Alexa og Siri for bekvem stemmestyring. Kræver WiZ LED strip startersæt (sælges separat) og tilsluttes direkte via WiFi uden ekstra bridge.

Specifikationer

Lumen:880 lm
Effekt:11W
Farver:16 millioner farver
Levetid:15.000 timer
Længde:1 meter
IP Klasse:IP20
Materiale:Plastik
Spænding:DC 12V
App Kontrol:WiZ App
Energiklasse:G
Kommunikation:WiFi
Farvetemperatur:2700-6500K
Stemme Kompatibilitet:Google Assistant, Alexa, Siri

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan jeg bruge denne forlænger uden et WiZ LED strip startersæt?

Nej, denne forlænger kræver et WiZ LED strip startersæt med strømforsyning og controller for at fungere. Forlængeren tilsluttes direkte til det eksisterende strip.

Hvor langt kan jeg forlænge mit WiZ LED strip i alt?

Du kan forlænge dit WiZ LED strip op til 10 meter i alt ved at tilslutte flere 1-meter forlængere. Maksimalt 9 forlængere kan tilsluttes til ét startersæt.

Kan jeg klippe forlængeren til en kortere længde?

Ja, LED strippen kan klippes til den ønskede længde ved mærkede klippesteder. Bemærk at klippede dele ikke kan genbruges eller tilsluttes igen.

Hvilken app skal jeg bruge til at styre belysningen?

Du skal bruge den gratis WiZ Connected app, som kan downloades til iOS og Android. Appen giver dig fuld kontrol over farver, lysstyrke, tidsstyring og specielle lyseffekter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys

PriceData har fulgt prisen på WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys i 183 dage. Laveste pris i perioden er 66,19 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 66,19 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for WiZ Smart LED strip forlænger, 1 m, dæmpbar, RGB og Justerbart hvidt lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202666,19 kr
22. maj 202667,18 kr
17. maj 202666,19 kr
16. maj 202667,18 kr
12. maj 202666,19 kr12,41 kr (16%)
11. maj 202678,6 kr12,41 kr (19%)
8. maj 202666,19 kr
7. maj 202667,18 kr
2. maj 202666,19 kr25,81 kr (28%)
28. apr. 202692 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret