Gå til hovedindhold

Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik

NordluxCentral styring af hjemmetEAN: 5704924012822
Pris fra 390 krtil 499,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 109,95 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik
-22%390 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik billede

Produktinformation

Smart LED Strip Colour/Effect White giver dig mulighed for at skabe dit eget individuelle udtryk i belysningen. Lysbåndets pladsbesparende design gør det velegnet til trange steder, eksempelvis som belysning under hylder, køkkenskabe, mm. Den indbyggede LED-lyskilde skinner regelmæssigt ud gennem hele båndets længde, mens den selvklæbende tape på bagsiden gør båndet nemt at montere. Lyset kan styres via Nordlux Smart-appen, der bl.a. giver mulighed for justering af lysets farve. Smart LED Strip kommer i to udgaver, den ene på tre meter, den anden i et smart sæt, hver med fem meters længde.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lyskæder
Materiale: Plastik
Artikel nr.: 2210439901
EAN: 5704924012822
Varenr.: 10003652
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart LED bånd, 3 meter
399 kr
Til butik
Nordlux Smart LED bånd, 3 meter billede

Produktinformation

App-styret LED-bånd til køkkenet, stuen eller badeværelset Smart LED bånd på 3 meter til nem montering på flade overflader med den medfølgende tape. Skab dit helt eget udtryk i hjemmet med Smart LED bånd. Med dette smarte LED bånd vil du få en behagelig b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Dekorationsbelysning
Farve: multicolor
Størrelse: 3 m
EAN: 5704924012822
Varenr.: 4257012821
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart udendørs LED bånd, farveskift, 3 meter
409 kr
Til butik
Nordlux Smart udendørs LED bånd, farveskift, 3 meter billede

Produktinformation

Skab et elegant lysudtryk med et Smart LED-bånd Dette Smart LED-bånd strækker sig over 3 meter og er nemt at montere på flade overflader takket være den medfølgende tape. Med Smart LED-båndet kan du skabe dit helt eget unikke udtryk i hjemmet. Uanset om d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: multicolor
Størrelse: 3 m
EAN: 5704924012822
Varenr.: 4257012821
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Smart udendørs LED strip, farveskift, 3 meter
429 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Smart LED Strip IP65 3 meter, Multicolour
436 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Smart Led Strip - Colour - 3 meters - Effekt belysning - Hvid
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lampemesteren DK390 kr419 krKøb
2LampeGuru.dk399 kr399 krKøb
3BilligVVS DK409 kr409 krKøb
4Greenline429 kr429 krKøb
5Proshop DK436 kr475 krKøb
6Homeshop DK499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik

PriceData har fulgt prisen på Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik i 181 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Smart LED Strip Colour/Effect 3m White Smart Strip Nordlux - Stue - Plastik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026390 kr11 kr (3%)
12. maj 2026379 kr11 kr (3%)
11. maj 2026390 kr11 kr (3%)
24. apr. 2026379 kr11 kr (3%)
23. apr. 2026390 kr11 kr (3%)
15. apr. 2026379 kr50 kr (15%)
6. apr. 2026329 kr26 kr (9%)
30. mar. 2026303 kr66 kr (18%)
21. mar. 2026369 kr19 kr (5%)
16. mar. 2026350 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret