Gå til hovedindhold

Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand

WithingsGPSEAN: 3700546708329
Pris fra 1.189 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.530 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1189 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Withings Scanwatch Light - Rose Gold - 37 mm
-37%1.189 kr
Før 1.895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Withings Scanwatch Light - Rose Gold - 37 mm billede

Produktinformation

Aktivitetsmåler, Hybrid SmartWatch, Gorilla Glass, OLED-skærm, 37 mm, Op til 30 dages batteritid, Hjertesundhed, Aktivitetssporing, Søvnovervågning, Cyklussporing, HealthSense, PowerSense Pro (Gen3), Manuel logning to-Go, Nem oversigt over daglige måt, ActivitySense 2, Health Data History: Trends for søvn, skridt, distance, aktive minutter osv., sporer 40+ aktiviteter automatisk, Tynd & Let, Withings app, Rose guld ScanWatch Light er den perfekte repræsentation af hvad et sundhedshybrid-smartwatch skal være: avancerede sensorer, der leverer vigtige og nøjagtige sundhedsdata, alt sammen indlejret i et premium- og letvægtsur. Og fordi forbedring eller opretholdelse af sundhed er en rejse, der drager fordel af sporing døgnet rundt, pakker ScanWatch Light 30 dages batterilevetid, før det skal genoplades.

Produktspecifikationer

Mærke: Withings
Kategori: Smartwatch Sportsur Aktivitetstracker
Artikel nr.: HWA11-model 1-All-Int
EAN: 3700546708329
Varenr.: 3197545
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Withings ScanWatch Light 37mm - Unisex Guld, Fitness Tracker & Smart Ur
-20%1.525 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Withings ScanWatch Light 37mm - Unisex Guld, Fitness Tracker & Smart Ur billede

Produktinformation

Withings ScanWatch Light er skabt til dig, der ønsker et smartwatch, der kombinere stil og sundhed i ét ur. Med sit klassiske design i rustfrit stål, en slidstærk Corning Gorilla Glass-skærm og et behageligt bånd, passer det til både hverdag og træning. Med sensorer sporer har ScanWatch Light en lang række sundhedsmålinger, herunder din puls, hjertefrekvensvariabilitet og søvnkvalitet. Det hjælper dig også med at overvåge din menstruationscyklus og humør. Funktionen til åndedrætstræning og HR-zoner gør det lettere at optimere din træning, mens den detaljerede søvnanalyse og vibrerende alarm sørger for, at du vågner på det rette tidspunkt og føler dig frisk. ScanWatch Light er designet til at gøre livet nemmere. Det intuitive OLED-display viser tydeligt dine sundhedsdata, uanset lysforholdene, og med Bluetooth LE-forbindelse kan du modtage notifikationer direkte på dit håndled.

Produktspecifikationer

Mærke: Withings
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 3700546708329
Varenr.: 286763
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand
1.848 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Withings Scanwatch Light smartwatch, 37 mm, hvid/rosaguld
1.928 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Withings ScanWatch Light 37 mm hybrid - guld/hvid OLED
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Withings ScanWatch Light 37 mm hybrid - guld/hvid OLED
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.189 kr1.189 krKøb
2Løbeshop DK1.525 kr1.525 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.848 kr1.848 krKøb
4Teknikproffset DK1.928 kr1.977 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand

PriceData har fulgt prisen på Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.189 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.654 kr.

Den nuværende pris på 1.189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Withings ScanWatch Light - 37 mm - roseguld rustfrit stål - smart ur med bånd - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 146-211 mm - monokrom - Bluetooth LE - 27.1 g - sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.189 kr540 kr (31%)
19. maj 20261.729 kr491 kr (40%)
11. maj 20261.238 kr254 kr (17%)
9. maj 20261.492 kr2 kr (0%)
8. maj 20261.490 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.498 kr234 kr (14%)
3. maj 20261.732 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.729 kr17 kr (1%)
1. maj 20261.712 kr17 kr (1%)
29. apr. 20261.729 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret