Gå til hovedindhold

Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle

WithingsGPSEAN: 3700546708015
Pris fra 1.310 krtil 2.219 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 909 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.027 kr 10. maj

Sammenlign priser på Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1310 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Withings Body Comp Badevægte Sort
1.310 kr
Til butik
Withings Body Comp Badevægte Sort billede

Produktinformation

Withings Body Comp - Badevægte - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Withings
Artikel nr.: WBS12-Black-All-Inter
EAN: 3700546708015
Varenr.: 1001293887
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Withings Body Comp - Badevægte - sort
1.320 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle
-12%1.321 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle billede

Produktinformation

Withings Body Comp giver en virkelig god indsigt i vægt, kropsfedt og vandprocent og muskel- og knoglemasse. Hjertesundheden kan ligeledes måles gennem Pulse Wave Velocity, vaskulær alder og din stående hjertefrekvens, som sammen giver en indikation af dit kardiovaskulære helbred. Med ernæringssporing kan du sætte et vægtmål og styre dit daglige kalorieindtag. Når du træder på vægten, får du også en lokal vejrudsigt og en analyse af luftkvaliteten, hvilket gør den daglige vejning til en informativ oplevelse. Vægten er designet til at være brugervenlig for flere personer og kan genkende op til 8 forskellige brugere, hver med individuel synkronisering. Alle data fra vejninger synkroniseres automatisk til Withings-appen via Wi-Fi. Med hensyn til tekniske specifikationer har vægten fire præcise vægtsensorer og anvender bioelektrisk impedansanalyse til at måle kropssammensætningen.

Produktspecifikationer

Mærke: Withings
Kategori: diverse
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 3700546708015
Varenr.: 257216
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Withings Body Comp Black kropsanalysevægt med wifi-forbindelse
1.399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Withings Analysevægt Body Comp - Black
1.495 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Withings Body Comp Wi-Fi smart badevægt (sort)
1.495 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Withings Body Comp - elektronisk personvægt, kvadratisk, sort
2.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Withings Body Comp - elektronisk personvægt, kvadratisk, sort
2.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.310 kr1.310 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.320 kr1.320 krKøb
3Løbeshop DK1.321 kr1.321 krKøb
4Teknikproffset DK1.399 kr1.458 krKøb
5Proshop DK1.495 kr1.495 krKøb
6Komplett DK1.495 kr1.495 krKøb
7Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
8Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle

PriceData har fulgt prisen på Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle i 182 dage. Laveste pris i perioden er 939 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.261 kr.

Den nuværende pris på 1.310 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Withings Body Comp Vægt - Kropsanalyse, LCD Farveskærm, Sundhedsovervågning til Alle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.310 kr10 kr (1%)
30. maj 20261.320 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.310 kr10 kr (1%)
19. maj 20261.320 kr293 kr (29%)
10. maj 20261.027 kr254 kr (20%)
9. maj 20261.281 kr17 kr (1%)
8. maj 20261.264 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.272 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.273 kr11 kr (1%)
2. maj 20261.262 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret