Gå til hovedindhold

Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2.

WihaTængerEAN: 4010995446178
Pris fra 278 krtil 593,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 315,75 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
278 kr
Til butik
Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Alle tænger
Farve: 1
Artikel nr.: 44617
EAN: 4010995446178
Varenr.: 7845208
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
WIHA WIHA44617 Afisoleringsværktøj
279 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WIHA AFISOLERINGSTANG 0,2-6,0MM2
286,73 kr
Til butik
WIHA AFISOLERINGSTANG 0,2-6,0MM2 billede

Produktinformation

Wiha afisoleringsværktøj til runde kabler 0,2 6,0 mm2. Perfekt til runde kabler, takket være V-formede knive. Slank pistolform gør arbejdet bekvemt og let. Med længdeindstilling af afisoleringsdel: 5-12mm Til klip og afisolering. Total lgd.: 180mm

Produktspecifikationer

Mærke: WIHA
EAN: 4010995446178
Varenr.: 15842573648207
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wiha afisoleringstang 0,2-6,0mm2
313,75 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Aftænger til kabler wiha - automatisk, op til 6 mm²
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aftænger til kabler wiha - automatisk, op til 6 mm²
439 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Wiha Afisoleringsværktøj
593,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
2CompuMail DK279 kr279 krKøb
3EL-GROSSISTEN286,73 kr286,73 krKøb
4MaintainIt313,75 kr313,75 krKøb
5Boligcenter DK419 kr419 krKøb
6Vivas DK439 kr518 krKøb
7Specialbutikken593,75 kr593,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2.

PriceData har fulgt prisen på Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 278 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 593,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Wiha afisoleringstang med pistolgreb til runde kabler 0,2 – 6,0 mm2. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026278 kr4 kr (1%)
28. maj 2026282 kr1 kr (0%)
15. maj 2026283 kr3 kr (1%)
14. maj 2026286 kr
9. maj 2026286,73 kr18,22 kr (6%)
1. maj 2026304,95 kr24,95 kr (9%)
29. mar. 2026280 kr19,41 kr (6%)
21. mar. 2026299,41 kr4,59 kr (2%)
19. mar. 2026304 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026305 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret