Gå til hovedindhold

Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig

KnipexTængerEAN: 4003773026662
Pris fra 459 krtil 629 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 458 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 12 40 200 kabelstripper Sort
459 kr
Til butik
Knipex 12 40 200 kabelstripper Sort billede

Produktinformation

Knipex 12 40 200. Håndtag, materiale: Plast. Produktfarve: Sort. Længde: 200 mm, Vægt: 202 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: KN1240200
EAN: 4003773026662
Varenr.: 1002196765
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Selvindstillelig afisoleringstang 200 mm
468 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig
468 kr
Til butik
Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig billede

Produktinformation

Til en-, fler- og fintrådede ledere med kunststof- eller gummiisolering. Tilpasser sig af sig selv til de forskellige ledertværsnit - derfor ingen beskadigelse af lederne. Skæredybden kan justeres ved forskellige isoleringsmaterialer. Med tråd- klipper ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
EAN: 4003773026662
Varenr.: 881771550
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Selvjusterende afisoleringstang 12 40 200
516 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig
529 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Afisoleringstang, 0,03-10 mm, 200 mm - KNIPEX
532 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AFISOLERINGSTANG 0,03-10MM
534,5 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig
539 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Afisoleringstang selvin. 12 40 200 mm
-25%556,88 kr
Før 742,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afisoleringstang 0,03-10mm
580 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KNIPEX automatisk afisoleringstang 200 mm - 0,03-10 mm²
609 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KNIPEX automatisk afisoleringstang 200 mm - 0,03-10 mm²
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK459 kr459 krKøb
2Proshop DK468 kr507 krKøb
3LavprisVærktøj468 kr468 krKøb
4CS MEGASTORE DK516 kr555 krKøb
5Greenline529 kr529 krKøb
6WATTOO.DK532 kr532 krKøb
7EL-GROSSISTEN534,5 kr534,5 krKøb
8LavprisEl539 kr539 krKøb
9Globaltools.dk556,88 kr556,88 krKøb
10MaintainIt580 kr580 krKøb
11Boligcenter DK609 kr609 krKøb
12Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig

PriceData har fulgt prisen på Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig i 169 dage. Laveste pris i perioden er 458 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Knipex afisoleringstang, 0,03-10,0 mm², selvindstillelig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026459 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026463 kr5 kr (1%)
19. apr. 2026458 kr21 kr (4%)
11. apr. 2026479 kr10 kr (2%)
8. apr. 2026469 kr2 kr (0%)
28. mar. 2026467 kr2 kr (0%)
27. mar. 2026469 kr2 kr (0%)
26. mar. 2026467 kr2 kr (0%)
21. mar. 2026469 kr9 kr (2%)
20. mar. 2026478 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret