Gå til hovedindhold

Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32

WihaRedskaberEAN: 4010995420628
Pris fra 969 krtil 1.499 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 914 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 969 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32
969 kr
Til butik
Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Alle tænger
Farve: 3
Artikel nr.: 42062
EAN: 4010995420628
Varenr.: 7045443
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm²
1.075 kr
Til butik
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm² billede

Produktinformation

Wiha automatisk afisoleringstang til meget nem afisolering og klipning af kabler.Tangen har integreret håndbeskyttelse ved skæret , som forhindrer tilskadekomst ved klemning af tangen, samt den med sin automatiske lukkefunktion, forhindrer at en ledning i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: 200 mm
EAN: 4010995420628
Varenr.: 881770184
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm131
1.199 kr
Til butik
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm131 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wiha
Kategori: Håndværktøj
Størrelse: 200 mm
EAN: 4010995420628
Varenr.: 881770184
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Afisoleringstang automatisk - wiha
1.209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Afisoleringstang automatisk - wiha
1.229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm132
1.299 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wiha automatisk afisoleringstang, 0,03 - 16 mm²
1.314,8 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm²
1.499 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha automatisk afisoleringstang - 0,03-16mm²
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK969 kr1.008 krKøb
2LavprisVærktøj1.075 kr1.075 krKøb
3LavprisEl1.199 kr1.199 krKøb
4Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
5Vivas DK1.229 kr1.308 krKøb
6Greenline1.299 kr1.299 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.314,8 kr1.314,8 krKøb
8BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb
9LavprisVVS1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32

PriceData har fulgt prisen på Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 914 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 1.133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 988 kr.

Den nuværende pris på 969 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Wiha 42062 Afisoleringsværktøj 0.03 til 16 mm² 5 til 32 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026969 kr106 kr (10%)
22. maj 20261.075 kr106 kr (11%)
14. maj 2026969 kr106 kr (10%)
13. maj 20261.075 kr106 kr (11%)
8. maj 2026969 kr54 kr (6%)
21. mar. 2026915 kr35 kr (4%)
20. mar. 2026950 kr35 kr (4%)
6. mar. 2026915 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026914 kr1 kr (0%)
14. feb. 2026915 kr95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret