Gå til hovedindhold

EL-Grossisten WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde

EL-Grossisten230V Type X & TilbehørEAN: 5740031800358

Sammenlign priser på WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Type X-2), memory funktion, max 50 m
221 kr
Til butik
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Type X-2), memory funktion, max 50 m billede

Produktinformation

Smart styring af 230V LED-strip Denne 230V WiFi Smart Home dæmper er udviklet til at give dig fuld kontrol over din LED-strip Type X-2 direkte fra din smartphone. Enheden er en kompakt og driftssikker løsning til både værkstedet og hjemmet, hvor du ønsker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Enkeltfarvet LED strips
EAN: 5740031800358
Varenr.: 12133
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Type X-2), memory funktion, max 50 m
221 kr
Til butik
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Type X-2), memory funktion, max 50 m billede

Produktinformation

Wifi dæmper til 230V strip Type X-2. Gør det muligt at styre 230V LED strip Type X-2 via smartphone. Kan klare maks. 50 meter LED strip. Dæmperen gør det muligt at slukke/tænde, skrue op og ned for lysstyrken, samt indstille timere til at slukke

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Enkeltfarvet LED strips
EAN: 5740031800358
Varenr.: 12133
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde
221 kr
Til butik
WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde billede

Produktinformation

Trådløs WiFi-dæmper til 230V LED strip Type X-2 giver dig mulighed for at styre dit lys nemt via din smartphone. Med denne dæmper kan du tænde/slukke, justere lysstyrken og programmere tidspunkter for automatisk tænd/sluk funktion. Alt dette kan nemt styr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Type X & Tilbehør
EAN: 5740031800358
Varenr.: 15841107935567
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde
221 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store221 kr221 krKøb
2DetLED.dk221 kr221 krKøb
3EL-GROSSISTEN221 kr221 krKøb
4EL-NETSALG221 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde

PriceData har fulgt prisen på WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde i 86 dage. Den nuværende pris er 221 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for WiFi Smart Home Dæmper til 230V (Type X-2) med Memory Funktion - inkl. Endeprop, op til 50m rækkevidde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026221 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret