Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde

EL-GrossistenTilbehørEAN: 5740031817387

Sammenlign priser på 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Slim COB), memory funktion, max 50 m
202 kr
Til butik
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Slim COB), memory funktion, max 50 m billede

Produktinformation

Smart styring af 230V Slim COB LED-strips Denne 230V WiFi Smart Home dæmper er designet til effektiv lysstyring af 230V Slim COB LED-strips. Med en kapacitet på op til 50 meter LED-strip er den egnet til større installationer, hvor der kræves pålidelig dæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Enkeltfarvet LED strips
EAN: 5740031817387
Varenr.: 31910
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
230V WiFi Smart Home dmper, Inkl. endeprop, til 230V (Slim COB), memory funktion, max 50 meter
202 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Slim COB), memory funktion, max 50 m
202 kr
Til butik
230V WiFi Smart Home dæmper - Inkl. endeprop, til 230V (Slim COB), memory funktion, max 50 m billede

Produktinformation

Wifi dæmper til 230V strip Slim COB. RF fjernbetjening gør det muligt at styre controlleren uden at pege direkte på den. Gør det muligt at styre din Slim COB 230V LED strip via smartphone. Kan klare maks. 50 meter LED strip. Dæmperen gør det muligt at slu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V Enkeltfarvet LED strips
EAN: 5740031817387
Varenr.: 31910
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde
202 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store202 kr202 krKøb
2WATTOO.DK202 kr202 krKøb
3DetLED.dk202 kr202 krKøb
4EL-GROSSISTEN202 kr202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde

PriceData har fulgt prisen på 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde i 62 dage. Den nuværende pris er 202 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 230V WiFi Smart Home dæmper inkl. endeprop (Slim COB), memory funktion, op til 50 meters rækkevidde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 2026202 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret