Gå til hovedindhold

Solar Plus Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m

Solar PlusSanitetEAN: 5705832339070
Pris fra 943 krtil 2.252,55 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.309,55 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 943 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m
943 kr
Til butik
Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Diverse VVS værktøj
Farve: 1
Artikel nr.: 33907
EAN: 5705832339070
Varenr.: 3333320
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Wienerstige Træ Massiv 7 Trin Ergo
969,96 kr
Til butik
Wienerstige Træ Massiv 7 Trin Ergo billede

Produktinformation

Wienerstiger i træ, med massive vanger og bændler. 50 mm ergo-trin, massive vanger, EN-131 godkendt Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trin med massive vanger og bændler længde 2,08m Søgetermer: 0897103233 - 33907 - 900046112 - 5705832339070

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plumbing
EAN: 5705832339070
Varenr.: 8810885382481
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wienerstige træ massiv 7 trin ergo
1.040 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WIENERSTIGE TRÆ MASSIV 7 TRIN ERGO
2.252,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK943 kr1.012 krKøb
2Billigelogvvs.dk969,96 kr969,96 krKøb
3MaintainIt1.040 kr1.040 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.252,55 kr2.252,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m

PriceData har fulgt prisen på Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m i 181 dage. Laveste pris i perioden er 943 kr (registreret d. 4. juni 2026), højeste er 2.405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.115 kr.

Den nuværende pris på 943 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 61% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Wienerstige træ 7 trin 50mm brede ergo-trinmed massive vanger og bændlerlængde 2,08m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026943 kr1 kr (0%)
3. jun. 2026944 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026945 kr1 kr (0%)
30. maj 2026946 kr20 kr (2%)
29. maj 2026966 kr1.265 kr (57%)
9. maj 20262.231 kr1.225,22 kr (122%)
7. maj 20261.005,78 kr1.399,22 kr (58%)
6. maj 20262.405 kr1.399,22 kr (139%)
26. apr. 20261.005,78 kr13,78 kr (1%)
21. apr. 2026992 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret