Gå til hovedindhold

Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm

WicuSanitetEAN: 4046553100091
Pris fra 104,56 krtil 3.100 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.995,44 kr (97% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 95,88 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.56 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
15 mm Wicu rør Special grå 25 meter
104,56 kr
Til butik
15 mm Wicu rør Special grå 25 meter billede

Produktinformation

Kobberrør og loddefittings anvendes bl.a. til brugsvand og central- eller fjernvarmesystemer. Kobberrør og loddefittings er fremstillet af ubehandlet kobber. Der findes både bløde og hårde kobberrør. De bløde er meget fleksible og kan nemt bukkes efter be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4046553100091
Varenr.: 15843065626959
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm
109 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
25 meter Wicu kobberrør bløde, 15 mm
2.899 kr
Til butik
25 meter Wicu kobberrør bløde, 15 mm billede

Produktinformation

Kobberrør 15 mm fleksibel løsning til installationerDette kobberrør på 15 mm i grå plastmantel er et oplagt valg til dig, der ønsker en driftssikker og fleksibel rørføring. Røret leveres i en praktisk længde på 25 meter, hvilket gør det velegnet til både...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wicu
Kategori: VVS fittings
Farve: gray
Størrelse: 15 mm x 1 mm x 25 m
EAN: 4046553100091
Varenr.: 040204015
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
25 meter Wicu kobberrør bløde, 15 mm
3.100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN104,56 kr104,56 krKøb
2Elvvs.dk109 kr109 krKøb
3CompletVVS2.899 kr2.899 krKøb
4BilligVVS DK3.100 kr3.100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm

PriceData har fulgt prisen på Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 95,88 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.098 kr.

Den nuværende pris på 104,56 kr er 90% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Wicu Rør I Ringe 25 Meter 15 X 1,0 Mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026104,56 kr26,44 kr (20%)
9. maj 2026131 kr35,12 kr (37%)
7. maj 202695,88 kr35,12 kr (27%)
6. maj 2026131 kr35,12 kr (37%)
21. mar. 202695,88 kr35,12 kr (27%)
20. mar. 2026131 kr35,12 kr (37%)
17. mar. 202695,88 kr35,12 kr (27%)
16. mar. 2026131 kr35,12 kr (37%)
4. mar. 202695,88 kr2.500,12 kr (96%)
3. mar. 20262.596 kr2.500,12 kr (2608%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret