Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Wibe Pendel omega SO-300 fzs

SCHNEIDER ELECTRICEludstyrEAN: 8428031083793
Pris fra 61,06 krtil 91 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29,94 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60,24 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe Pendel omega SO-300 fzs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61.06 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONSOL OMEGA SO 300MM FZS
61,06 kr
Til butik
KONSOL OMEGA SO 300MM FZS billede

Produktinformation

Konsol til gitterbakke 300 mm højde 131 mm, bredde 350 mm elforzinket

Produktspecifikationer

EAN: 8428031083793
Varenr.: 15845158158671
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægkonsol Omega SO-300 FZS
74 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Pendel omega SO-300 fzs
91 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe Pendel omega SO-300 fzs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe Pendel omega SO-300 fzs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN61,06 kr61,06 krKøb
2CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
3Proshop DK91 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe Pendel omega SO-300 fzs

PriceData har fulgt prisen på Wibe Pendel omega SO-300 fzs i 152 dage. Laveste pris i perioden er 57,24 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 61,06 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Wibe Pendel omega SO-300 fzs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Wibe Pendel omega SO-300 fzs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202661,06 kr12,94 kr (17%)
23. maj 202674 kr12,94 kr (21%)
9. maj 202661,06 kr
7. maj 202660,24 kr29,76 kr (33%)
6. maj 202690 kr29,76 kr (49%)
23. apr. 202660,24 kr29,76 kr (33%)
22. apr. 202690 kr29,76 kr (49%)
19. apr. 202660,24 kr29,76 kr (33%)
18. apr. 202690 kr29,76 kr (49%)
15. apr. 202660,24 kr8,76 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret