Gå til hovedindhold

Dan-mark Wibe Pendel omega SO-150 fzs

Dan-markEludstyrEAN: 8428031083779
Pris fra 53,04 krtil 81 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 27,96 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52,33 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe Pendel omega SO-150 fzs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53.04 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONSOL OMEGA SO 150MM FZS
53,04 kr
Til butik
KONSOL OMEGA SO 150MM FZS billede

Produktinformation

Konsol til gitterbakke 150 mm højde 131 mm, bredde 200 mm elforzinket

Produktspecifikationer

EAN: 8428031083779
Varenr.: 15845159240015
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægkonsol Omega SO-150 FZS
75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Pendel omega SO-150 fzs
81 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe Pendel omega SO-150 fzs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe Pendel omega SO-150 fzs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN53,04 kr53,04 krKøb
2CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb
3Proshop DK81 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe Pendel omega SO-150 fzs

PriceData har fulgt prisen på Wibe Pendel omega SO-150 fzs i 169 dage. Laveste pris i perioden er 49,74 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 53,04 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Wibe Pendel omega SO-150 fzs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Wibe Pendel omega SO-150 fzs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202653,04 kr26,96 kr (34%)
23. maj 202680 kr26,96 kr (51%)
9. maj 202653,04 kr
7. maj 202652,33 kr11,67 kr (18%)
6. maj 202664 kr11,67 kr (22%)
23. apr. 202652,33 kr11,67 kr (18%)
22. apr. 202664 kr11,67 kr (22%)
19. apr. 202652,33 kr11,67 kr (18%)
18. apr. 202664 kr11,67 kr (22%)
15. apr. 202652,33 kr8,67 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret