Gå til hovedindhold

vrige Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4

vrigeKabelbakkerEAN: 7321677181797
Pris fra 1.025,11 krtil 2.360 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.334,89 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 992,91 kr 7. maj

Sammenlign priser på Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1025.11 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VERTIKALAFGRENING 18 300MM FZV
1.025,11 kr
Til butik
VERTIKALAFGRENING 18 300MM FZV billede

Produktinformation

Vertikal bøjning. KHZSP og KHZSPZ samles med bøjningen med Samling 19. KHZ og KHZP samles med bøjningen med Samling 21.

Produktspecifikationer

Mærke: WIBE GROUP
EAN: 7321677181797
Varenr.: 15845213798735
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bjning vertikal 18-300 FZV, 300 mm, varmgalvaniseret stl
1.051 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning-vertikal 18- 300
1.074 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vertikalafgrening 18 300mm fzv
1.103,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4
2.115 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 18 300 mm FZV Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4
2.360 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN1.025,11 kr1.025,11 krKøb
2WATTOO.DK1.051 kr1.051 krKøb
3Proshop DK1.074 kr1.074 krKøb
4MaintainIt1.103,75 kr1.103,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.115 kr2.115 krKøb
6vvsfittings.dk2.360 kr2.360 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 992,91 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.032 kr.

Den nuværende pris på 1.025,11 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wibe 18 300 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.025,11 kr25,89 kr (2%)
23. maj 20261.051 kr25,89 kr (3%)
9. maj 20261.025,11 kr32,2 kr (3%)
7. maj 2026992,91 kr49,09 kr (5%)
6. maj 20261.042 kr49,09 kr (5%)
23. apr. 2026992,91 kr49,09 kr (5%)
22. apr. 20261.042 kr49,09 kr (5%)
19. apr. 2026992,91 kr45,09 kr (4%)
18. apr. 20261.038 kr45,09 kr (5%)
15. apr. 2026992,91 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret