Gå til hovedindhold

Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4

WibeEludstyrEAN: 7321677181773
Pris fra 997,57 krtil 2.298,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.301,18 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 966 kr 8. maj

Sammenlign priser på Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 997.57 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VERTIKALAFGRENING 18 200MM FZV
997,57 kr
Til butik
VERTIKALAFGRENING 18 200MM FZV billede

Produktinformation

Vertikal bøjning. KHZSP og KHZSPZ samles med bøjningen med Samling 19. KHZ og KHZP samles med bøjningen med Samling 21.

Produktspecifikationer

Mærke: WIBE GROUP
EAN: 7321677181773
Varenr.: 15845214323023
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bjning vertikal 18-200 FZV, stl, varmgalvaniseret
998 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Bøjning-vertikal 18- 200
1.037 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vertikalafgrening 18 200mm fzv
1.073,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bøjning Vertikal 18-200 FZV
1.988 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 18 200 mm FZV Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4
2.298,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN997,57 kr997,57 krKøb
2WATTOO.DK998 kr998 krKøb
3Proshop DK1.037 kr1.037 krKøb
4MaintainIt1.073,75 kr1.073,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.988 kr1.988 krKøb
6vvsfittings.dk2.298,75 kr2.298,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 966 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.040 kr.

Den nuværende pris på 997,57 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wibe 18 200 mm FZV - Vertikalafgrening, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026997,57 kr
23. maj 2026998 kr
11. maj 2026997,57 kr31,57 kr (3%)
8. maj 2026966 kr
7. maj 2026966,43 kr
30. apr. 2026966 kr
29. apr. 2026966,43 kr
1. apr. 2026966 kr
31. mar. 2026966,43 kr
15. mar. 2026966 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret