Gå til hovedindhold

vrige Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4

vrigeKabelbakkerEAN: 7321677132041
Pris fra 51,25 krtil 110 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 58,75 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47,5 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vægfæste 11/25mm fzv
51,25 kr
Til butik
Vægfæste 11/25mm fzv billede

Produktinformation

Anvendes ved montering af en kabelstige vertikalt eller horisontalt på en væg. En pendel/ankerskinne kan monteres på stigen med et vægfæste.

Produktspecifikationer

Mærke: Wibe Group
Kategori: væg- og loftkonsol til føringsvej
EAN: 7321677132041
Varenr.: 8037306850
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Vgfste 11/25 FZV, stl, varmgalvaniseret
53 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe Vægfæste 11/25
53 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VÆGFÆSTE 11/25MM FZV
54,91 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4
90 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wibe 11/25 mm FZV Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
2WATTOO.DK53 kr53 krKøb
3Proshop DK53 kr92 krKøb
4EL-GROSSISTEN54,91 kr54,91 krKøb
5CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
6vvsfittings.dk110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4

PriceData har fulgt prisen på Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 47,33 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 51 kr.

Den nuværende pris på 51,25 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Wibe 11/25 mm FZV - Vægfæste, Stål, Varmforzinket, C4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202651,25 kr2,03 kr (4%)
20. maj 202649,22 kr2,03 kr (4%)
19. maj 202651,25 kr2,03 kr (4%)
26. apr. 202649,22 kr
15. apr. 202648,63 kr1,13 kr (2%)
14. apr. 202647,5 kr2,5 kr (5%)
13. apr. 202650 kr2,5 kr (5%)
21. mar. 202647,5 kr1,25 kr (3%)
11. mar. 202648,75 kr4,25 kr (8%)
10. mar. 202653 kr4,25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret