Gå til hovedindhold

Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817314302
Pris fra 44,95 krtil 102,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 57,55 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Staedtler Lumocolor 351B whiteboardmarker sæt
-49%44,95 kr
Før 87,44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Lumocolor 351B whiteboardmarker sæt billede

Produktinformation

STAEDTLER® Lumocolor® Whiteboard marker kan let aftørres på overflader som whiteboardtavler, glas og porcelæn med en tør klud, uden af efterlade spor og skygger. Fås i flere farver og stregbredder. • Hurtig tørrende• Lugtsvag• PP skaft, der

Produktspecifikationer

Kategori: Whiteboardtuscher
EAN: 4007817314302
Varenr.: 144.0352 99
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver
48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler Lumocolor WB-marker 2-5mm 4 ass/boks
48 kr
Til butik
Staedtler Lumocolor WB-marker 2-5mm 4 ass/boks billede

Produktinformation

Lumocolor® 351 B Whiteboardmarker -Med skrå spids -Produceret af 97% genanvendt plast. -Kan let tørres af whiteboards og overflader som glas og porcelæn. -Hurtigttørrende, minimal lugt. -Låst spids. -PP skaft og hætte garanterer lang levetid. -DRY SAFE - kan efterlades uden låg i dagevis uden at tørre op. -Flysikker - automatisk trykudligning forhindrer pen i at lække ombord på fly.-Stregbredde ca. 2,0 - 5,0 mm. -Pennehylster er fremstillet af 97% genanvendt plast, i henhold til ISO 14021 (hylster, hætte og ende). -Genopfyldes med genopfyldningsstation 488 51. STAEDTLER stand-up box med 4 stk. ass.farver.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 351 B WP4 02
EAN: 4007817314302
Varenr.: 2937411
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Whiteboardmarker Lumocolor 351b 4 ass. 2-5 mm
59,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Whiteboardmarker Staedtler, 4 ass. 2-5mm skrå spids
63,44 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER Lumocolor Markør Sort Blå Grøn Rød
100 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
WB Marker Lumocolor skrå 2-5mm ass (4)
102,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap44,95 kr44,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
3Proshop DK48 kr87 krKøb
4Hertels Boresko59,94 kr59,94 krKøb
5Nova Nordic A/S63,44 kr63,44 krKøb
6CompuMail DK100 kr100 krKøb
7HUMA.dk102,5 kr102,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver i 173 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 44,95 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® skrå spids 2-5 mm - etui med 4 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202644,95 kr
29. maj 202644 kr
27. maj 202644,95 kr10,95 kr (32%)
9. apr. 202634 kr1 kr (3%)
23. mar. 202633 kr7 kr (18%)
23. jan. 202640 kr7 kr (21%)
21. jan. 202633 kr15 kr (31%)
17. jan. 202648 kr1 kr (2%)
16. jan. 202649 kr6 kr (11%)
15. jan. 202655 kr7 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret