Gå til hovedindhold

Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817328934
Pris fra 39 krtil 100 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (61% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Vivi´s Butik
TrustScore 5 ud af 54,9
Whiteboardmarker - ass. farver 4 stk
-68%39 kr
Før 123 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Whiteboardmarker - ass. farver 4 stk billede

Produktinformation

Whiteboard marker med rund 2 mm spids. Har DRY SAFE blæk som gør at den kan ligge uden hætte i flere dage uden at tørre ud. Skaft og hætte i PP. Whiteboard marker fra Staedtler er ideel til foredragsholdere, tavlemøder, skolen, kontoret og til møder og ko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kontorartikler
EAN: 4007817328934
Varenr.: 2762
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver
48 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler Lumocolor WB-marker 2mm 4 ass/boks
48 kr
Til butik
Staedtler Lumocolor WB-marker 2mm 4 ass/boks billede

Produktinformation

Lumocolor® 351 Whiteboardmarker -Med rund spids -Produceret af 97% genanvendt plast. -Kan let tørres af whiteboards og overflader som glas og porcelæn. -Hurtigttørrende, minimal lugt. -Låst spids. -PP skaft og hætte garanterer lang levetid. -DRY SAFE - kan efterlades uden låg i dagevis uden at tørre op. -Flysikker - automatisk trykudligning forhindrer pen i at lække ombord på fly.-Stregbredde ca. 2,0 mm. -Pennehylster er fremstillet af 97% genanvendt plast, i henhold til ISO 14021 (hylster, hætte og ende). -Genopfyldes med genopfyldningsstation 488 51. STAEDTLER Stand-up box med 4 stk. ass.farver.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 351 WP4
EAN: 4007817328934
Varenr.: 2856910
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Staedtler Lumocolor 351 whiteboardmarker sæt
-25%60,95 kr
Før 81,49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Whiteboardmarker Staedtler, ass. 2mm. rund spids
61,25 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Staedtler Lumocolor, whiteboard tusser, 4 farver
75 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Whiteboardmarker Lumocolor 351 4 ass. 2 mm
79,94 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 2 mm 4 ass
79,95 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
PEN T/WHITEB.TAVLE 4 FARVER
99 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER Lumocolor Markør Sort Blå Grøn Rød
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Vivi´s Butik39 kr39 krKøb
2CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
3Proshop DK48 kr87 krKøb
4RedOffice Konpap60,95 kr60,95 krKøb
5Nova Nordic A/S61,25 kr61,25 krKøb
6HUMA.dk75 kr75 krKøb
7Hertels Boresko79,94 kr79,94 krKøb
8Legekæden79,95 kr79,95 krKøb
9Specialbutikken99 kr99 krKøb
10CompuMail DK100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver i 172 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Whiteboardmarker Staedtler Lumocolor 351 - etui med 4 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202639 kr5 kr (15%)
9. apr. 202634 kr1 kr (3%)
23. mar. 202633 kr6 kr (15%)
9. mar. 202639 kr1 kr (3%)
8. mar. 202640 kr1 kr (3%)
2. feb. 202639 kr1 kr (3%)
1. feb. 202640 kr1 kr (3%)
23. jan. 202639 kr1 kr (3%)
22. jan. 202640 kr7 kr (21%)
21. jan. 202633 kr15 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret