Gå til hovedindhold

Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817186244
Pris fra 68 krtil 175,94 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 107,94 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver
68 kr
Til butik
Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver billede

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Permanentmarkere
Farve: 1
Artikel nr.: 351 WP8
EAN: 4007817186244
Varenr.: 3642902
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler Lumocolor WB-marker 2mm 8 ass/boks
68 kr
Til butik
Staedtler Lumocolor WB-marker 2mm 8 ass/boks billede

Produktinformation

Lumocolor® 351 Whiteboardmarker -Med rund spids -Produceret af 97% genanvendt plast. -Kan let tørres af whiteboards og overflader som glas og porcelæn. -Hurtigttørrende, minimal lugt. -Låst spids. -PP skaft og hætte garanterer lang levetid. -DRY SAFE - kan efterlades uden låg i dagevis uden at tørre op. -Flysikker - automatisk trykudligning forhindrer pen i at lække ombord på fly.-Stregbredde ca. 2,0 mm. -Pennehylster er fremstillet af 97% genanvendt plast, i henhold til ISO 14021 (hylster, hætte og ende). -Genopfyldes med genopfyldningsstation 488 51. STAEDTLER Stand-up box med 8 stk. ass.farver.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 351 WP8
EAN: 4007817186244
Varenr.: 2856909
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Staedtler lumocolor whiteboard marker 8 stk.
79 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Whiteboardmarker Staedtler, 8 ass. 2mm. rund spids
111,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Staedtler Lumocolor 351 whiteboardmarker sæt 8 farver
123,86 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAEDTLER Lumocolor 351 Markør
133 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Whiteboardmarker Lumocolor 351 8 ass. 2 mm
175,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Proshop DK68 kr107 krKøb
3Hobbix79 kr79 krKøb
4Nova Nordic A/S111,25 kr111,25 krKøb
5RedOffice Konpap123,86 kr123,86 krKøb
6CompuMail DK133 kr133 krKøb
7Hertels Boresko175,94 kr175,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver

PriceData har fulgt prisen på Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver i 131 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Whiteboardmarker STAEDTLER® Lumocolor® 351 WP8 PP rund spids - med 8 stk. ass. farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202668 kr11 kr (14%)
26. maj 202679 kr11 kr (16%)
25. maj 202668 kr11 kr (14%)
18. maj 202679 kr9 kr (10%)
17. maj 202688 kr9 kr (11%)
3. maj 202679 kr9 kr (10%)
1. maj 202688 kr9 kr (11%)
16. apr. 202679 kr9 kr (10%)
15. apr. 202688 kr9 kr (11%)
9. mar. 202679 kr5 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret