Gå til hovedindhold

Naga Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter

NagaWhiteboardsEAN: 5708573115033
Pris fra 169 krtil 176 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Naga A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,5
60 x 40 cm. Whiteboard med træramme
-32%169 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
60 x 40 cm. Whiteboard med træramme billede

Produktinformation

Incl. 1 marker og 2 magneter

Produktspecifikationer

Mærke: NAGA
Kategori: Whiteboard med ramme
EAN: 5708573115033
Varenr.: 576
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter
176 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Naga A/S169 kr169 krKøb
2CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter

PriceData har fulgt prisen på Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Whiteboard 60x40 cm magnetisk med træramme - inkl. 1 marker og 2 magneter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026169 kr12 kr (7%)
14. maj 2026181 kr1 kr (1%)
7. maj 2026182 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026183 kr1 kr (1%)
21. apr. 2026184 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026185 kr4 kr (2%)
14. apr. 2026181 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026182 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026183 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026184 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret