Gå til hovedindhold

Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv

WhirlpoolOvneEAN: 8003437856532
Pris fra 1.120 krtil 1.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 879 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 896 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1120 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Whirlpool MAX 34 SL - Mikroovn
1.120 kr
Til butik
Whirlpool MAX 34 SL - Mikroovn billede

Produktinformation

Whirlpool MAX 34 SL - MikroovnWhirlpool mikroovn MAX 34 SLDenne fritstående Whirlpool-mikrobølgeovn er en lille, kompakt model, der er den perfekte løsning til mindre rum. Jet Defrost-funktion til særligt hurtig og ensartet optøning.

Produktspecifikationer

Mærke: Whirlpool
Kategori: Microbølgeovn og Miniovn
Vægt: 32g
Artikel nr.: MAX 34 SL
EAN: 8003437856532
Varenr.: 2190002877
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv
1.163 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Whirlpool Mikrovågsugn MAX34SL Whirlpool
-1%1.334 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Whirlpool Mikrovågsugn MAX34SL Whirlpool billede

Produktinformation

Mikrovågsugn MAX 34SL Whirlpool, Whirlpool MAX 34SL är en silverfärgad mikrovågsugn som passar dig som vill spara plats utan att kompromissa med funktion. Den runda baksidan gör att den får plats även i hörn – perfekt för mindre kök, studentlägenheter eller som extramikro. Tar mindre plats, men rymmer mer, Tack vare den rundade designen får MAX 34SL plats i trånga utrymmen, samtidigt som den har en normalstor roterande tallrik på 28 cm – stor nog för de flesta tallrikar och matlådor. Jämn uppvärmning med 3D System, Med Whirlpools 3D System sprids mikrovågorna jämnt i hela utrymmet, vilket ger bättre och mer jämn uppvärmning oavsett vad du värmer. Snabbstart med Jet Start, Behöver du bara värma något snabbt? Jet Start startar mikron på maxeffekt i 30 sekunder med en knapptryckning – enkelt och snabbt. Effektiv upptining med Jet Defrost, Jet Defrost är ett automatiskt program som tinar mat snabbt och jämnt. Du slipper gissa tider och kan tina allt från bröd till kött utan problem. Vill du ha en kompakt mikro som är lätt att använda och får plats nästan överallt? Då är Whirlpool MAX 34SL ett utmärkt val. Import Automatiskupptining: 1, Import Barnlås: 1, Import Höjd: 360, Import Ugnsvolym: 13.00, Import Automatisktprogram: 1, Import Roterandetallrik: 1, Import Luckhängning: Vänster, Import typavmikrovågsugn: Fristående, Import Djup: 353, Import Bredd: 392, Import Display: 1, Import Varmluft: 0, Import Vikt: 13.21, Import Crispfunktion: 0, Import Effekt: 700.00, Import Farg Lev: Silver, Import Storlekpåtallrik: 280, Import Ånga: 0, Import Kontrollpanel: Touch, Import Grill Crisp: 0, Gen oven size description: Liten.

Produktspecifikationer

Mærke: Whirlpool
Kategori: Mikrobølgeovne
EAN: 8003437856532
Varenr.: D45234
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Whirlpool MAX 34 SL - Silver
1.338 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Whirlpool Mikroovn MAX34SL
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK1.120 kr1.120 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.163 kr1.163 krKøb
3Teknikproffset DK1.334 kr1.413 krKøb
4Proshop DK1.338 kr1.338 krKøb
5SA-Service.dk1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv

PriceData har fulgt prisen på Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv i 118 dage. Laveste pris i perioden er 896 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 1.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.045 kr.

Den nuværende pris på 1.120 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Whirlpool Max MAX 34 SL - Mikrobølgeovn - 13 liter - 700 W - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. mar. 20261.120 kr224 kr (25%)
16. mar. 2026896 kr224 kr (20%)
5. feb. 20261.120 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret