Gå til hovedindhold

Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele

WeraRedskaberEAN: 4013288173874
Pris fra 1.544 krtil 2.205 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 661 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.508 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1544 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Zyklop Speed 8100 SC 6 Skraldetopnøgle med bit og sokkelsæt 28 Dele
1.544 kr
Til butik
Wera Zyklop Speed 8100 SC 6 Skraldetopnøgle med bit og sokkelsæt 28 Dele billede

Produktinformation

Wera Zyklop Speed 8100 SC 6 - Skraldetopnøgle med bit og sokkelsæt - 28 stykker - 1/2" - i tekstilboks

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05004076001
EAN: 4013288173874
Varenr.: 995937229
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele
1.570 kr
Til butik
Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele billede

Produktinformation

Utrolig kompakt sætsammensætning til meget værktøj på ringe plads. Fuldkommen ny skraldesæt-fornemmelse takket være ny slags tekstilbokse med meget høj robusthed og lang levetid. Kan placeres opretstående mhp. mere overskuelig lagring i værkstedsreolen. Yderligere overfladebeskyttelse via udvendig tekstilbeklædning. Ringe vægt og volumen letter mobiliteten. Med værktøjsfinderen "Take it easy": Farvemærkning efter størrelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 05004076001
EAN: 4013288173874
Varenr.: 2571099
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2", 28 dele
1.995 kr
Til butik
Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2", 28 dele billede

Produktinformation

Utrolig kompakt sætsammensætning til meget værktøj på ringe plads. Fuldkommen ny skraldesæt-fornemmelse takket være ny slags tekstilbokse med meget høj robusthed og lang levetid. Kan placeres opretstående mhp. mere overskuelig lagring i værkstedsreolen. Y...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Værktøjsnøgler
Størrelse: 325x150x70 mm
EAN: 4013288173874
Varenr.: 853021235
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2", 28 dele
-9%1.999 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2", 28 dele
2.199 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Topnøglesæt sc6 speed 1/2
-30%2.205 kr
Før 3.150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.544 kr1.544 krKøb
2Proshop DK1.570 kr1.570 krKøb
3LavprisVærktøj1.995 kr1.995 krKøb
4LavprisVVS1.999 kr1.999 krKøb
5BilligVVS DK2.199 kr2.199 krKøb
6Globaltools.dk2.205 kr2.205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele

PriceData har fulgt prisen på Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.276 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 1.570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.420 kr.

Den nuværende pris på 1.544 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Wera 8100 SC 6 Zyklop Speed-skraldesæt, 1/2"-tilslutning, metrisk , 28 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.544 kr4 kr (0%)
18. apr. 20261.540 kr3 kr (0%)
17. apr. 20261.543 kr27 kr (2%)
16. apr. 20261.570 kr61 kr (4%)
26. mar. 20261.509 kr1 kr (0%)
24. mar. 20261.508 kr1 kr (0%)
22. mar. 20261.509 kr1 kr (0%)
2. mar. 20261.508 kr1 kr (0%)
28. feb. 20261.507 kr231 kr (18%)
27. feb. 20261.276 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret