Gå til hovedindhold

Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb

WeraVærktøjsnøglerEAN: 4013288234896
Pris fra 568 krtil 1.431,25 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 863,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 568 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Tool-Check PLUS - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - i holder
568 kr
Til butik
Wera Tool-Check PLUS - Skraldeskruetrækker med bit og sokkelsæt - i holder billede

Produktspecifikationer

Mærke: WERA WERK
Kategori: Bits & Borsæt
Farve: 1
Artikel nr.: 5049055001
EAN: 4013288234896
Varenr.: 24545718
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele
669 kr
Til butik
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele billede

Produktinformation

Værktøjskombination af skralde, bit, toppe og et håndgreb kompakt sammensat. Perfekt som universel ledsager med talrige skrueanvendelser. Kvalitets bit-håndgreb med Kraftform Plus greb til behageligt ergonomisk arbejde, hvor vabler og hård hud undgås. Hår...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Håndværktøj
Størrelse: 190 x 100 x 35 mm
EAN: 4013288234896
Varenr.: 853037448
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele
705 kr
Til butik
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Værktøjsnøgler
Størrelse: 190 x 100 x 35 mm
EAN: 4013288234896
Varenr.: 853037448
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele
-18%719 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Tool-Check PLUS 1
734 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele
759 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Værktøjssæt superkompakt Tool-Check Plus1, 39 dele
-38%812,43 kr
Før 1.305 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bit- og topnøglesæt Wera Tool-Check PLUS, 39 dele
849 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bit- og topnøglesæt Wera Tool-Check PLUS, 39 dele
869 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb
1.055 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOOL-CHECK PLUS 1
1.078,16 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele
1.319 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 8001-A Tool Check bits- og topnøglesæt, 39 dele
1.415 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tool-check plus 1
1.431,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK568 kr607 krKøb
2Greenline669 kr669 krKøb
3LavprisVærktøj705 kr705 krKøb
4CompletVVS719 kr719 krKøb
5CompuMail DK734 kr734 krKøb
6LavprisEl759 kr759 krKøb
7Globaltools.dk812,43 kr812,43 krKøb
8Boligcenter DK849 kr849 krKøb
9Vivas DK869 kr948 krKøb
10vvsfittings.dk1.055 kr1.055 krKøb
11EL-GROSSISTEN1.078,16 kr1.078,16 krKøb
12LavprisVVS1.319 kr1.319 krKøb
13BilligVVS DK1.415 kr1.415 krKøb
14MaintainIt1.431,25 kr1.431,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb

PriceData har fulgt prisen på Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb i 182 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 568 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Wera værktøjssæt 39 dele Tool-check plus 1 med skralde, bit, toppe & et håndgreb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026568 kr22 kr (4%)
26. mar. 2026590 kr22 kr (4%)
25. mar. 2026612 kr97 kr (14%)
20. mar. 2026709 kr42 kr (6%)
18. mar. 2026667 kr42 kr (6%)
17. mar. 2026709 kr42 kr (6%)
14. mar. 2026667 kr42 kr (6%)
8. mar. 2026709 kr1 kr (0%)
4. mar. 2026708 kr71 kr (11%)
3. mar. 2026637 kr51 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret