Gå til hovedindhold

Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX

WeraRedskaber89mm lange bitsProfessionel værktøjEAN: 4013288096289

Wera Kraftform Kompakt 60 med 89mm lange bits. Indeholder skruetrækkerhåndtag og 16 bits til Phillips, Pozidriv og Torx skruer i praktisk foldemappe. Læs mere

Pris fra 390 krtil 768,75 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 378,75 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Compact 60
390 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 60, skruetrækkersæt, 17 dele
498 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 60 - Bitssæt
-54%498,75 kr
Før 1.075 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 60, 17 dele
558 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wera Kraftform Kompakt 60 Skruetrækker med bitsæt
619 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
WERA VÆRKTØJSSÆT KK60 I TASKE
685 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BITSSÆT KK60 16 DELE
708,93 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX
716 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt Wera Kraftform Kompakt 60 - 17 dele
-3%729 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera Kraftform Kompakt 60, skruetrækkersæt, 17 dele
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt Wera Kraftform Kompakt 60 - 17 dele
-3%749 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bitssæt kk60 16 dele
768,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK390 kr429 krKøb
2LavprisVærktøj498 kr498 krKøb
3Globaltools.dk498,75 kr498,75 krKøb
4Proshop DK558 kr597 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6Specialbutikken685 kr685 krKøb
7EL-GROSSISTEN708,93 kr708,93 krKøb
8Elvvs.dk716 kr716 krKøb
9Boligcenter DK729 kr729 krKøb
10BilligVVS DK739 kr739 krKøb
11Vivas DK749 kr828 krKøb
12MaintainIt768,75 kr768,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt

Wera

Wera Kraftform Kompakt 60 med 89mm lange bits. Indeholder skruetrækkerhåndtag og 16 bits til Phillips, Pozidriv og Torx skruer i praktisk foldemappe.

• bitssæt
• skruetrækkerbits
• wera bits
• kraftform
• elektrikerværktøj
• professionelt værktøj
• Professionel værktøj
• 89mm lange bits

Beskrivelse

Wera Kraftform Kompakt 60 er et professionelt bitssæt designet til elektrikere og håndværkere. Sættet indeholder 16 stk. 89mm lange bits samt et ergonomisk Kraftform skruetrækkerhåndtag med Rapidaptor hurtigskift. Bits inkluderer Phillips (PH1-3), Pozidriv (PZ1-3), Torx (TX10-30) og lige kærv (1.0-6mm). Emballeret i praktisk blød foldemappe med velcro-lukning, bælteklips og ophængsøje. Det ergonomiske håndtag har hårde grebszoner til høj arbejdshastighed og bløde zoner for maksimal kraftoverførsel.

Specifikationer

model:Kraftform Kompakt 60
mærke:Wera
emballage:Blød foldemappe med velcro
torx_bits:TX10, TX15, TX20, TX25, TX30
antal_dele:17 stk
anvendelse:Professionel brug, elektrikere
lige_kærv:1.0, 3, 4, 5, 6 mm
bit_længde:89 mm
håndtag_type:816/4/1 Kraftform
phillips_bits:PH1, PH2, PH3
pozidriv_bits:PZ1, PZ2, PZ3
særlige_funktioner:Rapidaptor hurtigskift, bælteklips

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad indeholder Wera Kraftform Kompakt 60 bitssættet?

Sættet indeholder et Kraftform håndtag og 16 stk. 89mm lange bits: Phillips (PH1-3), Pozidriv (PZ1-3), Torx (TX10-30) og lige kærv (1.0-6mm).

Er det praktisk at transportere?

Ja, det kommer i en blød foldemappe med velcro-lukning, bælteklips og ophængsøje, så det er nemt at medbringe og organisere.

Hvad er Rapidaptor hurtigskift?

Rapidaptor er Weras magnetiske hurtigskift-system der gør det hurtigt og nemt at skifte mellem bits uden at miste dem.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX

PriceData har fulgt prisen på Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX i 173 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 441 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Wera Kraftform Kompakt 60 Bitssæt med lange bits 1-30mm. 17 dele PH,PZ & TX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026390 kr16 kr (4%)
4. maj 2026406 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026409 kr7 kr (2%)
15. apr. 2026402 kr8 kr (2%)
14. apr. 2026410 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026409 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026410 kr9 kr (2%)
10. apr. 2026419 kr5 kr (1%)
6. apr. 2026414 kr1 kr (0%)
5. apr. 2026415 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret