Gå til hovedindhold

Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering

WeraEAN: 4013288180841
Pris fra 260 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 257 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 260 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 950/9 L-formet unbrakonøgle Metric 9 stk
260 kr
Til butik
Wera 950/9 L-formet unbrakonøgle Metric 9 stk billede

Produktinformation

Wera 950/9. Produkttype: L-formet unbrakonøgle, Type af hex-nøgle størrelse: Metric, Antal nøgler inkluderet: 9 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05022089001
EAN: 4013288180841
Varenr.: 996759259
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering
286 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stiftnøglesæt 950/9 1,5-10mm m/kugle multicolour
-38%313,29 kr
Før 503,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stiftnøglesæt 950/9 1,5-10mm m/kugle multicolour billede

Produktinformation

Dette omfattende værktøjssæt består af ni nøje udvalgte vinkelnøgler, som hver især er farvekodet for at lette identifikation og hurtig brug. Disse nøgler er specifikt designet til at arbejde effektivt med indvendige sekskantsskruer, et almindeligt fastgø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Unbraconøgler
EAN: 4013288180841
Varenr.: 488864
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Unbrakonøglesæt metriske - Wera 950/9, 9 dele
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Unbrakonøglesæt metriske - Wera 950/9, 9 dele
-11%399 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK260 kr260 krKøb
2CS MEGASTORE DK286 kr325 krKøb
3Globaltools.dk313,29 kr313,29 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Vivas DK399 kr478 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering

PriceData har fulgt prisen på Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering i 185 dage. Laveste pris i perioden er 257 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 313,29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 260 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Wera 950/9, L-formet unbrakonøgle, Metric, 9 stk, Plast, Rustfrit stål, Sort oxidering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026260 kr26 kr (9%)
25. maj 2026286 kr27,29 kr (9%)
24. maj 2026313,29 kr53,29 kr (20%)
23. maj 2026260 kr2 kr (1%)
22. maj 2026262 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026260 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026257 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026260 kr53,29 kr (17%)
28. mar. 2026313,29 kr16,29 kr (5%)
26. mar. 2026297 kr16,29 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret