Gå til hovedindhold

WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele

WeraRedskaberKraftform håndtagProfessionelt håndværkEAN: 4013288018090

Wera 932/6 Kraftform skruetrækkersæt med 6 skruetrækker og praktisk rack. Ergonomiske Kraftform håndtag giver optimal kraftoverførsel og komfort. Læs mere

Pris fra 263 krtil 579 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 263 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Kraftform 932/6 Skruetrækkersæt 6 Dele
263 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 1355 PZ, 40 mm, 26,2 cm, 40 mm, 151 g, Sort, Tjekkiet
288 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Wera skruetrækkersæt gul med slagstift og vægholder - 6 dele
-40%311 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Wera Kraftform 932/6 Skruetrækkersæt 6 Dele
369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform : Skruemejslen + rack, 6 dele
412 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 932/917 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
412 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera 932/917 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
459 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 932/917 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
-19%469 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Slagskruetrækkersæt Wera 932/6
-30%482,13 kr
Før 688,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele
492 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt Wera 932/6 Kraftform - 6 dele
519 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt Wera 932/6 Kraftform - 6 dele
539 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele
545 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WERA 932/6 skruetrækkersæt Kraftform, 6 dele
556,33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 932/917 Kraftform skruetrækkersæt, 7 dele
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK263 kr263 krKøb
2CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
3Cykelpartner.dk311 kr311 krKøb
4Ultrashop369 kr369 krKøb
5Proshop DK412 kr451 krKøb
6LavprisVærktøj412 kr412 krKøb
7CompletVVS459 kr459 krKøb
8LavprisVVS469 kr469 krKøb
9Globaltools.dk482,13 kr482,13 krKøb
10Elvvs.dk492 kr492 krKøb
11Boligcenter DK519 kr519 krKøb
12Vivas DK539 kr618 krKøb
13vvsfittings.dk545 kr545 krKøb
14EL-GROSSISTEN556,33 kr556,33 krKøb
15BilligVVS DK579 kr579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Wera 932/6 Kraftform Skruetrækkersæt

Wera

Wera 932/6 Kraftform skruetrækkersæt med 6 skruetrækker og praktisk rack. Ergonomiske Kraftform håndtag giver optimal kraftoverførsel og komfort.

• skruetrækker
• kraftform
• skruemejsel
• værktøjssæt
• wera værktøj
• professionelt værktøj
• Professionelt håndværk
• Kraftform håndtag

Beskrivelse

Wera 932/6 Kraftform skruetrækkersæt er et komplet 6-dele værktøjssæt designet til professionelle håndværkere og gør-det-selv entusiaster. Sættet indeholder skruetrækker til både lige kærv og Phillips skruer i de mest anvendte størrelser. De ergonomiske Kraftform håndtag er specielt designet til at give optimal kraftoverførsel og reducere håndtræthed under længere arbejdsperioder. Alle skruetrækker har sort spids for bedre holdbarhed og korrosionsresistens. Det medfølgende rack holder værktøjet organiseret og let tilgængeligt. Med Weras tyske kvalitet og præcision er dette sæt ideelt til både professionelt brug og hjemmeprojekter.

Specifikationer

model:932/6
vægt:898 gram
håndtag:Kraftform ergonomisk
producent:Wera
antal_dele:6 stykker
funktioner:Anti-rulle håndtag, stødresistent
spidstyper:Phillips PH1, PH2, Slot 3.5, 4.5, 5.5, 7.0mm
dimensioner:285 x 210 x 55 mm
produkttype:Skruetrækkersæt
artikel_nummer:05018282001
rack_inkluderet:Ja
spidsbehandling:Sort spids, korrosionsresistent

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvad indeholder Wera 932/6 sættet?

Sættet indeholder 6 skruetrækker: 4 fladkærv (3.5x80, 4.5x90, 5.5x100, 7x125mm) og 2 Phillips (PH1, PH2), plus et praktisk rack til opbevaring.

Hvad er særligt ved Kraftform håndtagene?

Kraftform håndtagene er ergonomisk designet med hårdzone til kraftoverførsel og blødzone til komfort. De har anti-rulle design og giver optimal kontrol.

Er skruetrækkerne egnede til professionelt brug?

Ja, Wera værktøj er kendt for sin høje kvalitet og bruges af professionelle håndværkere verden over. Den sorte spids giver øget holdbarhed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele

PriceData har fulgt prisen på WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele i 183 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 263 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for WERA 932/6 Skruetrækkersæt Kraftform Wera: Skruemejslen + rack, 6 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026263 kr5 kr (2%)
24. maj 2026268 kr30 kr (10%)
23. maj 2026298 kr10 kr (3%)
14. maj 2026288 kr20 kr (7%)
20. mar. 2026268 kr7 kr (3%)
9. mar. 2026275 kr17 kr (6%)
5. mar. 2026292 kr6 kr (2%)
2. mar. 2026286 kr5 kr (2%)
27. feb. 2026281 kr4 kr (1%)
26. feb. 2026277 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret