Gå til hovedindhold

Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm

WeraRedskaberEAN: 4013288017055
Pris fra 68 krtil 87,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 19,5 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm
68 kr
Til butik
Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Bits & Borsæt
Farve: 1
Artikel nr.: 05050205001
EAN: 4013288017055
Varenr.: 1334552
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 870/4 Værktøjsskafter (forbindelsesdele), 1/4 tomme x 50 mm
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TOPHOLDER 50MM 1/4"4KT 1/4"6KT
69,4 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bits-overgang 1/4 - 1/4 firk. Wera 870/4
71 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Topholder 50Mm 1/4"4Kt 1/4"6Kt
73,83 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Topholder 50mm 1/4"4kt 1/4"6kt
76,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
WERA 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), 1/4'' x 50 mm
87,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68 kr107 krKøb
2Proshop DK69 kr108 krKøb
3EL-GROSSISTEN69,4 kr69,4 krKøb
4Elvvs.dk71 kr71 krKøb
5Billigelogvvs.dk73,83 kr73,83 krKøb
6MaintainIt76,25 kr76,25 krKøb
7vvsfittings.dk87,5 kr87,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm

PriceData har fulgt prisen på Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Wera 870/4 Værktøjsskaft (forbindelsesdel), Sekskantet skaft, 25,4 / 4 mm (1 / 4), Sekskantet skaft, 6,35 mm (0.25), 1 stk, 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668 kr1 kr (1%)
29. maj 202669 kr3 kr (5%)
28. maj 202666 kr3 kr (4%)
27. maj 202669 kr1 kr (1%)
25. maj 202668 kr1 kr (1%)
19. maj 202669 kr1 kr (1%)
18. maj 202668 kr1 kr (1%)
9. maj 202669 kr3 kr (5%)
3. maj 202666 kr1,23 kr (2%)
2. maj 202667,23 kr1,23 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret