Gå til hovedindhold

Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk

WeraRedskaberEAN: 4013288233301
Pris fra 859 krtil 1.877,68 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.018,68 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 858 kr 24. maj

Sammenlign priser på Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera 6006 Joker 2 Set 1
859 kr
Til butik
Wera 6006 Joker 2 Set 1 billede

Produktinformation

Wera - 05020340001 - Joker 2 Set 1 - 2 Dele - Med Opbevaringsetui - Til Professionelt Brug - Robust

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05020340001
EAN: 4013288233301
Varenr.: 1003407483
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk
898 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dobbeltgaffelnøgle selvjust. 6006 Joker 2 Set 1
-38%1.139,93 kr
Før 1.831,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dobbeltgaffelnøgle selvjust. 6006 Joker 2 Set 1 billede

Produktinformation

Joker 2 dobbeltgaffelnøglesæt med 2 dele. Selvjusterende dobbeltgaffelnøgler til sekskant-skruehoveder hhv. møtrikker med nøglestørrelser 7,0-8,0-9,0-10,0-11,0-12,0-13,0 (metrisk) hhv. 1/4"-5/16"-3/8"-7/16"-1/2" (tommemål) og 13,0-14,0-15,0-16,0-17,0-18,0...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Låse
EAN: 4013288233301
Varenr.: 584332
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
6006 JOKER 2 SET 1
1.877,68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK859 kr859 krKøb
2CS MEGASTORE DK898 kr937 krKøb
3Globaltools.dk1.139,93 kr1.139,93 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.877,68 kr1.877,68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 858 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.086 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Wera 6006 Joker 2 Set 1, Skruenøglesæt, Rustfrit stål, Lige, 7,10,13,16,19 mm, 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026859 kr1 kr (0%)
24. maj 2026858 kr2 kr (0%)
12. maj 2026860 kr2 kr (0%)
20. apr. 2026862 kr12 kr (1%)
15. apr. 2026874 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026873 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026874 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026873 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026874 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026873 kr266,93 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret