Gå til hovedindhold

Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele

WeraRedskaberEAN: 4013288167521
Pris fra 1.933 krtil 3.799 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.866 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.914 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1933 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Wera Joker Kombinationsnøglesæt 11 Dele
1.933 kr
Til butik
Wera Joker Kombinationsnøglesæt 11 Dele billede

Produktinformation

Wera Joker - Kombinationsnøglesæt - 11 stykker - i bærepung

Produktspecifikationer

Mærke: Wera Werk
Artikel nr.: 05020013001
EAN: 4013288167521
Varenr.: 995936971
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera Joker Gaffelnøgle og ringskralde sæt, 11 dele
1.977 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fastnøglesæt Wera Joker - 11 dele
2.499 kr
Til butik
Fastnøglesæt Wera Joker - 11 dele billede

Produktinformation

Fordele ved fastnøglesætWera Joker er til dig, der vil have et gennemtænkt fastnøglesæt til dagligt arbejde i værkstedet eller på byggepladsen. Sættet samler 11 nøje udvalgte størrelser i en praktisk bæretaske, så du altid har den rigtige nøgle ved hånden til montering, reparation og vedligeholdelse.Robust kvalitet til professionelle og gør-det-selvNøglerne er fremstillet i stål med mat finish og en farvetone som rustfrit stål. Overfladen er korrosionsbestandig, hvilket gør sættet velegnet til krævende miljøer. De tydelige størrelsesmarkeringer og den kompakte opbevaring gør arbejdet hurtigt og overskueligt.Antal dele: 11Størrelser: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mmMateriale: StålFinish: MatKorrosionsbestandig: JaFarve: Rustfrit stålOprindelsesland: TysklandBæretaske: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Wera
Kategori: Nøgler
Vægt: 2.42g
EAN: 4013288167521
Varenr.: 1904244
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fastnøglesæt Wera Joker - 11 dele
2.519 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele
2.623 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ringgaffelskral.nøglesæt joker
-30%2.853,38 kr
Før 4.076,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RINGGAFFELSKRALDENØGLE SÆT 8-19MM
3.207,85 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele
3.399 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ringgaffelskraldenøgle sæt 8-19mm
3.425 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele
3.799 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele
3.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.933 kr1.933 krKøb
2Proshop DK1.977 kr1.977 krKøb
3Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
4Vivas DK2.519 kr2.598 krKøb
5LavprisVærktøj2.623 kr2.623 krKøb
6Globaltools.dk2.853,38 kr2.853,38 krKøb
7EL-GROSSISTEN3.207,85 kr3.207,85 krKøb
8CompletVVS3.399 kr3.399 krKøb
9MaintainIt3.425 kr3.425 krKøb
10BilligVVS DK3.799 kr3.799 krKøb
11LavprisVVS3.799 kr3.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele

PriceData har fulgt prisen på Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.892 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.933 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.927 kr.

Den nuværende pris på 1.933 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Wera 6000 Joker gaffel/ring-skraldenøglesæt, 11 dele de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.933 kr5 kr (0%)
27. apr. 20261.928 kr14 kr (1%)
1. apr. 20261.914 kr19 kr (1%)
8. mar. 20261.933 kr10 kr (1%)
6. mar. 20261.923 kr10 kr (1%)
15. feb. 20261.933 kr1 kr (0%)
14. feb. 20261.932 kr1 kr (0%)
13. feb. 20261.933 kr1 kr (0%)
25. jan. 20261.932 kr1 kr (0%)
9. jan. 20261.933 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret